Anglijoje sudužo lėktuvas, žuvo Osamos bin Ladeno giminaičiai

Hampšyro grafystėje Anglijoje nukrito nedidelis privatus lėktuvas. Nelaimė įvyko šalia Blackbushe oro uosto, automobilių pardavimo aikštelėje. Lėktuvu skrido keturi žmonės – visi jie žuvo. Skelbiama, kad orlaivis priklausė Osamos bin Ladeno šeimai.

anglijoje-suduzo-nedidelis-lektuvas-55bb98740c447

Lėktuvas skrido iš Milano Malpensos oro uosto Italijoje į Hampšyrą. Pasak liudininkų, 7 mln. svarų sterlingų vertės lėktuvas apie 15 val. praskrido nusileidimo taką ir priekiu rėžėsi į automobilių sandėlį, tuomet virto ir suniokojo kelias dešimtis automobilių, kilo didelis gaisras.

Aviakatastrofoje žuvo Osamos Bin Ladeno pamotė Rajaa Hashim, jo sesuo Sana Bin Laden ir jos vyras Zuhairas Hashimas.

„The Embraer Phenom 300“ lėktuvas priklausė „Salem Aviation“ – įmonei, kuri yra dalis bin Ladenų konglomerato, įsikūrusio Džidoje, Saudo Arabijoje.

Lėktuvu skrido lakūnas su trimis keleiviais. Nė vienas neišgyveno. Apie sužeistuosius ant žemės žinių nėra.

Bin Ladenų šeimos draugas „NBC News“ pranešė, kad aviakatastrofoje žuvo Osamos bin Ladeno pamotė Rajaa Hashim, jo sesuo Sana bin Laden ir jos vyras Zuhairas Hashimas.

Osama bin Ladenas buvo kilęs iš gausios ir turtingos šeimos. Jo tėvas  Mohammedas bin Ladenas turėjo beveik dvi dešimtis žmonų ir iš viso 54 vaikus.

Osama bin Ladenas, „Al Qaeda“ lyderis, suplanavęs Rugsėjo 11-osios išpuolius JAV, 2011 m. gegužę buvo nukautas per reidą.

Liudininkas getreading.co.uk pasakojo, kad buvo lauke, kai už nugaros išgirdo labai greitai artėjantį lėktuvą. „Varikliai veikė žymiai per garsiai, o lėktuvas buvo mėginamas nuleisti. Aš esu sklandytuvo lakūnas ir pamaniau, kad lėktuvas skrenda žymiai per arti žemės“, – sakė jis.

„Tuomet pamačiau tirštus juodus dūmus. Du žmonės sakė manantys, kad jis turėjo staigiai nukrypti nuo kurso, kad nesusidurtų su kitų lėktuvu, bet aš pats to nemačiau, tad negaliu patvirtinti“, – sakė vyras.

15min logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą