Nuteista olandų gauja, greitosios medicinos pagalbos automobiliais įvežusi narkotikų už 1,2 milijardo svarų

Birmingham’o Karūnos teisme buvo nuteista olandų gauja, kuri greitosios medicinos pagalbos automobiliais į Jungtinę Karalystę gabendavo narkotikus. Manoma, kad ši gauja į Jungtinę Karalystę įvežė kokaino, heroino ir ekstazi už 1,2 milijardo svarų.

e9b3282c95487e5ff0e92df88829ab34

NCA nuotr. / Narkotikų kontrabandoje naudotas greitosios medicinos pagalbos automobilis

 

Teismas Nyderlandų piliečiams, 55 m. Leonardus’ui Bijlsma’i, 38 m. Olof’ui Schoon’ui ir 51 m. Richard’ui Engelsbel’ui, skyrė laisvės atėmimo bausmes, kurių bendras įkalinimo laikas siekia 70 metų. L. Bijlsma buvo nuteistas 28 metų laisvės atėmimo bausme, R. Engelsbel‘as – 18 metų, o O. Schoon‘as – 24 metų laisvės atėmimo bausme.

NCA nuotr. / Nuteisti olandai

NCA nuotr. / Nuteisti olandai

 

Olandų trijulė, apsimetusi į tėvynę grįžtančiais britais, į Jungtinę Karalystę gabendavo narkotikus greitosios medicinos pagalbos automobiliais, kurių keliones į užsienį neva apmokėjo draudimo kompanija. Narkotikų kontrabandai būdavo naudojami tikros sveikatos apsaugos kompanijos automobiliai, tačiau visi draudimo kompanijos dokumentai buvo suklastoti. Narkotikai būdavo slepiami greitosios medicinos pagalbos automobilių dugne, stoge, slaptai įrengtuose skyriuose ir panašiai.

a25afc7d4ecc321a448241149fd15a5f

Olandai greitosios medicinos pagalbos automobiliais is viso atliko 45 keliones į Jungtinę Karalystę, kol galiausiai jų nesučiupo policijos pareigūnai, kurie greitosios pagalbos automobilyje rado narkotikų už 38 milijonus svarų.

anglija.today logo

 

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą