Atvirai apie studijas Olandijoje: studentas dalijasi savo patirtimi

Olandijos Saxion universitete menų ir technologijų studijas pasirinkęs Aleksandras susidomėjo studijomis užsienyje dėl tarptautinės aplinkos, kultūrinės įvairovės ir dėl pačios programos, kurios atitikmens nerado Lietuvos aukštosiose mokyklose.

„Mano studijų kryptį sudaro daugybė dalykų: video gamyba, programavimas, 3D produkcija, animacija, klientų ir naudotojų teorijos ir t.t. Šita studijų programa man labai patinka tuo, kad joje didesnis dėmesys yra skiriamas praktikai“, – pasakojo pašnekovas.

Aleksandro teigimu, olandai yra atviri žmonės, puikiai mokantys anglų kalbą. Universiteto dėstytojai taip pat yra visada pasiruošę padėti, jei kyla klausimų. Galiausiai, naktinis gyvenimas Olandijoje – be galo įdomus.

Šiuo metu vaikinas nuotoliniu būdu dirba skirtingose įmonėse, kurioms kuria video montažus: „Gavęs tarptautinį išsilavinimą turi galimybę rinktis darbą prestižinėje įmonėje. Tai, mano atveju, yra labai svarbu, nes mano profesinė sėkmė priklauso nuo susikurto kūrybinio portfolio.“

Aleksandras Lietuvos moksleiviams siūlo nebijoti: „Studijos užsienyje – tai tikrai įdomi ir šauni patirtis. Pasirinkite norimą šalį ir bandykite!“

Norite rinktis studijas užsienyje, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Kreipkitės į studijų užsienyje specialistus ir sužinokite savo galimybes.

Jeigu domitės studijomis užsienyje, kreipkitės į edukacinę bendrovę „Kalba.Lt“, kuri kasmet nemokamai konsultuoja Lietuvos moksleivius dėl studijų D. Britanijoje, Danijoje ir Olandijoje.

Bendrovė padeda susitvarkyti stojimo dokumentus, duoda patarimų dėl motyvacinio laiško rašymo, apsigyvenimo ir darbo paieškų užsienyje, padeda užpildyti finansavimo dokumentus ir rengia įvairius informacinius seminarus, svarstantiems apie aukštąjį mokslą užsienyje.

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą