Balžeko teniso akademijoje – pirmoji Olandijos berniukų raketė

Šiuo metu Olandijoje gyvenantis ir tarp bendraamžių aukščiausią reitingą turintis lietuvis Manvydas Balčiūnas Naujuosius Metus sutiko prie Baltijos jūros, o iškart po švenčių atvyko pas Vilniuje gyvenančią močiutę. Kad laikas nebėgtų veltui, Manvydo tėtis Nėrius nuvedė vaiką į Balžeko teniso akademiją, kur jaunasis tenisininkas turėjo progą išbandyti jėgas su talentingiausiais akademijos auklėtiniais.

„Pamačiau, kad Šiauliuose nuo sausio 7 dienos U-14 turnyras, tai nusprendėme dar savaitę pabūti Lietuvoje. Iš seniau pažinojau Arūną (Balžeką), tai pagalvojau, kad reiktų Manvydui pas jį pasitreniruoti. Vaikas labai laimingas, sakė, kad labai geras treneris (šypsosi). Iš tikro, Manvydas pasijuto lyg būtų seniausiai pažįstamas“, – pasakojo N.Balčiūnas.

Pirmąjį Šiauliuose vykstančio turnyro ratą M.Balčiūnas laimėjo 6:0, 6:0. Rytoj jo laukia rimtesnis varžovas iš Lenkijos. Tenisininko tėtis paklaustas apie ateitį ir apie Manvydo galimybes prisijungti prie Lietuvos rinktinės, siūlė neskubėti.

„Gal dar per anksti apie tai kalbėti. Pažiūrėsime, kaip bus, nes kelias tolimas ir ilgas. Tačiau galiu pažadėti, kad į Balžeko akademiją būtinai dar sugrįšime“, – sakė N.Balčiūnas.

Sportas.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą