Čempionų lyga: ar olandai iš turnyro išmes ispanų „Atletico”? Skaitykite daugiau: Čempionų lyga: ar olandai iš turnyro išmes ispanų „Atletico”?

74

Šį vakarą įvyks dar dvi Čempionų lygos dvikovos, po kurių beliks sužinoti paskutines dvi ketvirtfinalio dalyves. Išvykoje dviejų įvarčių persvarą įgijusi „City“ bandys sutvarkyti formalumus žaisdama su Kijevo „Dynamo“, o nulines lygiąsias varžovų stadione pasiekusi „Atletico“ sieks namuose palaužti PSV komandos pasipriešinimą. Abi Čempionų lygos dvikovos, kaip jau įprasta, – 21:45 val.

„Atletico“–PSV

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi be įvarčių – 0:0, tad kiekvienas antrosiose rungtynėse pelnytas įvartis gali būti aukso vertės. Tačiau, atsižvelgus į komandų rezultatus po pirmosios tarpusavio dvikovos, galima pamatyti, kad „Atletico“ po šių rungtynių smarkiai pagerino savo žaidimą atakuodama varžovų vartus.

Jei į pirmąsias rungtynes „Atletico“ keliavo nerandanti kelių prie varžovų vartų ir praradusi taškus Ispanijoje, tai dabar ispanų nuotaikos turėtų būti daug geresnės. Po Čempionų lygos dvikovos Olandijoje Ispanijos pirmenybėse buvo pasiektos keturios pergalės – išvykoje minimaliai patiestas principinis varžovas Madrido „Real“, o į kitų trijų komandų vartus buvo įmušta po tris įvarčius. Būtent įvarčiai prieš šią dvikovą labiausiai džiugina šeimininkų trenerį Diego Simeone.

Alfa.lt

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą