Gauta daugiau nei 1300 pranešimų apie audros padarytą žalą

800px-New_Orleans_Umbrellas_-Floral_Umbrella-800x575Iki antradienio vakaro 11 valandos avarinių tarnybų tinklas P2000 gavo 1 327 pranešimus apie audrą ir jos padarinius, – praneša dienraštis „Volkskrant“. Daugiausia pranešimų gauta iš Rijnmond regiono, Roterdamo, taip pat šiaurės ir rytų Gelderlando.

Labiausiai audra paveikė Roterdamo ir Amsterdamo miestus, iš jų gauta atitinkamai 55 ir 43 pranešimai. Roterdame, Benthuizerstraat, vėjas nuplėšė daugiabučio namo stogą. Iš aštuonių butų reikėjo evakuoti gyventojus, buvo uždaryti keli keliai.

Pasak draudikų sąjungos, audra ir vėjas, Olandijoje kilęs sekmadienį, padarė žalos už milijonus eurų. „Apytiksliai esame numatę, kad žala sieks keletą milijonų, tačiau suma bus tikrai didenė“ – teigė atstovas spaudai. Draudimo bendrovė „Interpolis“ į pretenzijų nagrinėjimo skyrius perkėlė daugiau darbuotojų. Anot „Interpolio“atstovo, daugiausiai kreipiamasi dėl išdaužtų langų stiklų, nuplėštų stogo čerpių, vandens bei krentančių medžių padarytos žalos.

autolukasAudra sukėlė sumaištį ir transporte. Schipholio oro uoste vakar teko atšaukti apie 90 skrydžių, kiti skrydžiai vėluoja po pusantros valandos. KLM atšaukė apie 70 skrydžių, dauguma jų Europoje. Keleiviai buvo informuojami socialinės žiniasklaidos pagalba, esant galimybei, bilietai buvo keičiami.

Geležinkelių transportas taip pat nukentėjo. NS keleiviams patarė traukiniais nevykti į Vokietiją. Daugybė traukinių yra įstrigę šios šalies stotyse. Keliose vietose Olandijoje, bėgius užvertė medžiai ar šakos. Traukinių eismas vis dar nevyksta aplink Zutpheną, tarp Zvolės ir Heino bei tarp Landgrafo ir Akeno. Mažiau traukinių vyko tarp Hilversumo ir Utrechto centrinės stoties ir tarp Almelo ir Hegelo.

Ties Joure Emmeloord, kelyje A6 bei ties Twello, kelyje A1 apversti keli sunkvežimiai. Rijkswaterstaat nusprendė nuleisti tris apsaugas nuo potvynio, tarp jų Hollandsche IJsselkering, esančią Krimpen aan den IJssel,taip pat apsaugas Rampsolyje, šalia Overijssel provincijos, Flevolande bei Haringvlietdame.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą