Norvegijoje sulaikyta neblaivi “AirBaltic” įgula, jiems gresia kalėjimas

AirBaltic

Norvegijos policija šeštadienį sulaikė pilotą ir tris lėktuvo įgulos narius po to, kai buvo atskleista, kad visi keturi asmenys yra neblaivūs, skelbia DW.

Oro linijų “AirBaltic” lėktuvo kapitonas, antrasis pilotas ir dvi stiuardesės buvo paprašyti papūsti į alkotesterį prieš lėktuvo pakilimą, sulaukus anoniminio skambučio, kurio metu buvo perspėta, kad grupelė girtavo. Visi keturi asmenys – Latvijos piliečiai.

“Alkotesterio tyrimo rezultatai patvirtino, kad keturių iš penkių įgulos narių organizme alkoholio kiekis viršijo leistiną 0,2 promilės ribą”, – naujienų agentūrai AFP nurodė policijos prokurorė Edita Ek Sorensen (Edith Ek Sorensen).

Keleiviams, laukusiems skrydžio į Chanijos miestą Kretos saloje Graikijoje, buvo pasakyta, kad lėktuvo įgula susirgo, todėl skrydis yra trumpam atidėdamas, kol bus surasta jos pamaina.

Pareigūnai palydėjo grupelę į ligoninę atlikti kraujo tyrimų, kurie gali patvirtinti alkotesterio rezultatus. Pilotui ir trims įgulos nariams gresia kalėjimas iki dvejų metų.

Oro linijų pilotai ir įgulų nariai griežčiau tikrinami po šiemet Prancūzijos Alpėse įvykusios “Germanwings” lėktuvo katastrofos. Jos metu antrasis pilotas tyčia nukreipė lėktuvą į kalnus, tokiu būdu pražudydamas 150 žmonių.

ELTA

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą