„Google Brain“ atvyko į Amsterdamą… ir jie ieško darbuotojų!

„Google Brain“ dabar išsiplėtė iki Amsterdamo! Šios įmonės bazė – Kalifornijoje, o komandų yra visame pasaulyje. Komandos pagaliau išsiplėtė iki mūsų pasaulio dalies ir atkeliavo į Amsterdamą. Tai reiškia geras naujienas Amsterdamui bei inovacijoms ir tai, žinoma, pritrauks naujų talentų į šalį.

Tai taip pat komplimentas Nyderlandams – paprastai „Google“ įskuria ten, kur talentai, infrastruktūra, švietimas ir verslas yra aukštos kokybės, todėl čia turėti šios įmonės komandą – puikus pasiekimas!

Kas yra „Google Brain“?

Tai – tyrimų komanda, padedanti įtraukti dirbtinį intelektą į mūsų kasdienį gyvenimą, atlikdama tyrimus, dirbdama su kompiuterine ir sistemų inžinerija. Iš esmės jie – pasaulio smegenys, kurių dėka mes turime daug puikių dalykų šiandien.

Dabar, kai ši komanda įskuria Amsterdame, kartu ir ieško darbuotojų! Taigi jeigu manote, kad turite viską, ko įmonei gali prireikti, tuomet turite šansą. Maža komanda įsikurs ten, kur dabartinė „Google“ komanda jau yra įsikūrusi, taigi jie dirbs šalia bendros „Google“ komandos.

Dirbtinis intelektas Nyderlanduose

Susidomėjimas dirbtiniu intelektu Nyderlanduose auga taip greitai, kad universitetai, siūlantys šios srities laipsnį, negali susidoroti su studentų srautu. Nyderlanduose 5 skirtingi universitetai siūlo šias programas, ir siūlomų vietų skaičius labai ribotas.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą