Haga, kokios jos dar nematėte

Amsterdamas, Leidenas ar Giethornas dažniausiai minimi tarp gražiausių miestų Nyderlanduose. Visi suprantame – kanalai, vėjo malūnai ir visa kita. Roterdamas išsiskiria kaip drąsus šiuolaikinis miestas, su dideliems miestams būdingomis dangoraižių panoramomis ir masyviomis šiuolaikiškomis formomis. Haga iš šių miestų išsiskiria lyg bjaurusis ančiukas.

Žinoma, Taikos rūmus ir Binnenhofą fotografuoja labai dažnai, bet retai kuris Hagą įvardytų kaip gražų, nuostabų Nyderlandų miestą. Tad galite įsivaizduoti, kaip nustebome (ir nuoširdžiai nudžiugome) aptikę šiuos Kevino Coellnerio užfiksuotus Hagos vaizdus. Jau kurį laiką jis savo „Instagram“ kanale viešina nuostabius miesto vaizdus, geriausius jų galite peržiūrėti žemiau.  Žinoma, surinkti visi esminiai Hagos vaizdai, kuriuos tikėtumėtės rasti (tik kokį šimtą kartų geresni), bet mums ypač patiko įprastos kasdienės Hagos vietos. Kad ir kaip bebūtų, gana kalbų, laikas pasigrožėti tais perliukais:

Saulėlydis Ševeningene

 

Den Haag Skyline

 

Hofvijver, visada geras kandidatas foto kadrui.

 

Taikos rūmai žiema.

 

Hotel des Indes

 

Saulėlydis

 

Gatvė centre.

 

Kalėdų mugė.

Malieveld šaltą dieną

 

Kurhaus – Karalienės viešbutis.

 

Visada stiliuje

 

Hagos panorama.

 

Apsiniaukes dangus, bet atrodo žavingai!

 

Traukinio bėgiai

 

Norėtumėte pamatyti daugiau Hagos nuotraukų?

Jeigu to jums negana, žinau, nes man negana, daugiau šio grožio galite peržiūrėti jo „Instagram“ paskyroje arba www.coellnerphotography.com. O jeigu norite panašaus lygio fotografijų, jums pasisekė, K. Coellneris rengia nemokamus fototurus po Hagą ir netrukus atidarys studiją. Norite daugiau informacijos, pamėkite šį „Facebook“ puslapį.

OlandijosLietuviai.Lt

 

 

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą