HNBT turnyre Olandijoje “Saboniukai” pratęsė tradiciją

saboniukaiNors Olandijos ir negalime vadinti krepšinio šalimi, tačiau jos miestas Grioningenas, tikrai turi kuo didžiuotis. Jame jau 20-ąjį kartą buvo surengtas tarptautinis krepšinio turnyras – „Holland Nordic Basketball Tournament“ (HNBT), o jame penktą kartą apsilankė Sabonio krepšinio centro atstovai.

Balandžio 3 – 6 d. į  Grioningeną atvyko pajėgios U-20 komandos iš viso pasaulio. Dalyvių spectras labai platus, turnyre dalyvavo Tuniso U-19 rinktinė,  iš Kinijos, Tianjing miesto, atvyko rinktinė komanda, o visą kitą desantą sudarė Europos žemyno ekipos. Sabonio vardą šiose varžybose atstovavo „Sabonio KC – Selteka“ komanda (treneris Andrius Brusokas), kuri buvo pati jauniausia turnyre, nes jos pagrindą sudaro dar 18 metų neturintys krepšininkai.

Sėkmingai visose rungtynėse kovoję, su vyresniais ir daugiau patirties turinčiais varžovais, „saboniukai“ grupėje užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį. Jame teko kautis prieš stipriausio Čekijos klubo „CEZ Nymburk“ jaunimo komandą. Sabonio centro auklėtiniai 12-os taškų skirtumu nusileido  čekams, o mače dėl III-iosios vietos neprilygo kinams, taip turnyre likdami IV-oje vietoje.

Visų žaistų rungtynių rezultatai.

Balandžio 04 d. (šeštadienis):

·         Sabonis BC 68:59 „Artland Dragons“

·         CSKA Moscow 95:56 „Sabonis BC“

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą