Iš Vokietijos – su sidabru ir bronza

boksas_vokietijoje

 

9-osios Baltijos šalių jaunių sporto žaidynės Brandenburge buvo dosnios Lietuvos sportininkams – dvi dienas trukusiose varžybose iškovoti net 132 medaliai: 27 aukso, 42 sidabro, 63 bronzos. Lietuvai atstovavo ir du boksininkai iš Šilutės, kuriuos treniruoja Šilutės sporto mokyklos treneris Vincas Murauskas. Jiems pavyko iškovoti sidabro ir bronzos medalius.

Lietuviai Vokietijoje dalyvavo 11 sporto šakų varžybose: imtynių, bokso, dziudo, irklavimo, baidarių ir kanojų irklavimo, lengvosios atletikos, sunkiosios atletikos, plaukimo, futbolo, rankinio ir dviračių sporto. Tarp 1500 dalyvių mūsų šalies atstovų nebuvo tik buriavimo ir tinklinio turnyruose.

Pirmosios Baltijos jaunių žaidynės buvo surengtos 1999 metais Meklenburgo ir Aukštutinės Pomeranijos žemės iniciatyva. Kas dvejus metus jos rengiamos vis kitoje šalyje ir apkeliavo Vokietiją, Lietuvą (2003 metais), Lenkiją, Švediją, Daniją, Rusiją. Teisę rengti 2017 metų žaidynes gavo Brestas (Baltarusija), o į 2019 metų žaidynes ketina pretenduoti ir Lietuva.

Lietuvos boksininkų komandoje buvo 9 sportininkai. Aukso medalio nepavyko nė vienam iškovoti, bet galime pasidžiaugti 5 sidabro ir 4 bronzos.

Šilutiškis Julius Pečkys 46 kg svorio kategorijoje pasipuošė sidabru, o Lukas Petrauskas 70 kg svorio kategorijoje – bronza.
O Lietuvos jaunimo bokso čempionate Šilutės garbę gynė irgi Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Iškovoti 2 aukso ir 1 bronzos medalis.

75 kg svorio kategorijoje įveikęs visus varžovus čempiono titulu džiaugėsi Vytautas Balsys. Taip pat auksu džiaugėsi ir komandos draugas Tomas Olberkis, kuriam niekas nepasipriešino 91 kg svorio kategorijoje.

81 kg Robertas Jokulys turėjo pasitenkinti III vietos medaliu, nes kovodamas ringe patyrė traumą.

silutesnaujienos.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą