Įspūdinga: Utrechte nuo daugiabučio nusileido sklandytuvas

Arne’as Tanzer’is praėjusią savaitę sklandytuvu nušoko nuo Utrechte esančio „De Johanna“  studentų daugiabučio. „Tai buvo nuostabu, aš pasiekiau gerokai daugiau nei tikėjausi. Netgi sugebėjau padaryti du posūkius ir ore išsilaikiau daugiau nei 40 sekundžių“, po šuolio džiaugėsi Tanzer‘is.

Skrydis buvo suplanuotas kitą dieną, tačiau planuotą datą pasitaikė netinkami orai. Tačiau jau kitą didžiojo šuolio dieną oras buvo nuostabus. „Tam, kad matytume iš kur tiksliai pučia vėjas, į pagalbą pasitelkėmė specialius dūmų indelius. Kai pučia iš priekio, sklandytuvas daug geriau kyla“, paaiškino jis.

Dėl buvusių idealių sąlygų viskas pavyko puikiai: „nusileidimas buvo nuostabus, tiesiai į patį lauko viduriuką“, sakė Tanzer‘is.

Pasak Tanzer‘io, jis – pirmasis Europoje nuo pastatų pradėjęs šuolius kabinamuoju sklandytuvu. Šį šuolį įvykdė po to, kai gavo visus reikiamus leidimus, leidžiančius propaguoti šią sporto šaką. „Susirinko daugybė žmonių ir filmavimo komandų, tad tai buvo puiki progo reklamuoti šį sportą“, džiaugsmo neslėpė Tanzer‘is.

https://twitter.com/jeroenwetzels/status/899508106765504512/photo/1

 

 

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, , ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą