Sulaikytas vyriškis gatvėje kirpęs praeivių plaukus

Praeitą savaitę jau ketvirtą kartą buvo sulaikytas iš Helmono kilęs 23-jų metų vyras. Įtariama, kad jaunuolis kirpdavo sutiktų jaunų moterų plaukus. Paskutine jo auka tapo traukiniu iš Eindhoveno į Venlo vykstanti moteris, kuriai traukinyje (rugpjūčio 12-ąją) buvo nukirpta dalis plaukų.

Moteriai pateikus kaltinimus, policija ėmėsi tyrimo. Liudininkų parodymai policiją atvedė iki Helmondo vyriškio. Policijos pareigūnai žiniasklaidai patvirtino, kad šis asmuo dėl tokių pat ar panašių veiksmų jau anksčiau buvo sulaikytas policijos.

Pirmasis incidentas datuojamas 2015-ųjų sausį. Vyras buvo sulaikytas vienoje Eindhoveno parduotuvių po to, kai šis bandė nukirpti plaukus net keletai jaunų moterų.

2016-ųjų kovą jis buvo sulaikytas dar kartą, po bandymo kirpti plaukus Helmonde vykusioje mugėje. Šių metų vasario mėn., nukentėjusioji skundėsi netekusi dalies plaukų, kol sedėjo ant suoliuko Eindhoveno stotyje.  Stebėjimo kamerų filmuota medžiaga patvirtino, kad čia būta Helmondo vyriškio.

Sausio mėnesį taip pat buvo užfiksuotas incidentas, kai vakare, su draugėmis ėjusiai paauglei, buvo nukirpta dalis plaukų. Tačiau dėl šio įvykio Helmondo vyriškis nebuvo sulaikytas.

Vasario mėnesį policija informavo, kad dėl šios problemos vyriškiui suteikiama profesionali pagalba.

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą