Kaip įvykus vagystei susekti savo dviratį išmaniuoju telefonu ?

h40rfuu

Lietuvoje dviračių vagysčių skaičius praeitais metais išaugo daugiau, nei 20%. Laimei, mums padeda ir vagims gyvenimą apsunkina pažangesnės technologijos.

Spynos dviračiams vis dar yra reikalingos, tačiau šiandien noriu papasakoti apie nedidelį prietaisą, kurį nesunku instaliuoti ir kuris veiksmingai seka jūsų nuosavybę.

Kas Tai Yra?

Tai yra TrackR – mažytis, diskretiškas, maždaug monetos dydžio prietaisas, kuris sukėlė revoliuciją rinkoje, kurį dabar galima įsigyti ir Lietuvoje.

Tačiau… Kaip Gi Jis Veikia?

Labai paprastai! Jam įjungti nereikės nė penkių minučių. Tiesiog parsisiųskite nemokamą programėlę, kuri leis jums visada nustatyti buvimo vietą.

Kai tai atliksite, paprasčiausiai pritvirtinkite jį ant savo motociklo ar bet kurio kito objekto, kurio buvimo vietą norite nuolatos žinoti.

Dabar paprasčiausiai atidarykite aplikaciją savo mobiliąjame telefone ir išvysite prietaiso padėtį žemėlapyje. Jei norite surasti savo motociklą, paprasčiausiai pasirinkite: „surasti prietaisą“ ir gausite naujos padėties koordinates.

Kiek Man Tai Kainuos?

Tikriausiai manote, kad šis prietaisas yra labi brangus… netiesa. Geriausia tai, kad jį galite įsigyti tik už €25 Tai nebloga kaina pagalvojus, kad kai pradings jūsų dviratis, su šiuo prietaisu per kelias sekundes sužinosite, kur jis yra.

 

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą