„IKEA“ stiliaus namą su vienu atsuktuvu galima pasistatyti per 4 dienas

surenkamas-namas2

Prancūzijos architektūros kompanija „Multipod Studio“ dar 2014-aisiais pristatė projektą, pavadinimu „PopUp House“ – namą, kurį su vienu atsuktuvu, vadovaujantis instrukcija, galima surinkti per kelias dienas. Visai kaip „IKEA“ baldus.

surenkamas-namas3

Nors projektas buvo pristatytas prieš kelis metus, išgarsėjo jis visai nesenai ir dabar jo įgyvendintojai jau suka galvas kaip surenkamus namus nugabenti užsakovams ne tik Prancūzijoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje bei JAV.

surenkamas-namas4

„PopUp House“ priklausomai nuo poreikio galima lengvai modifikuoti pagal pirkėjo norus. Todėl jo kaina svyruoja nuo 1 tūkst. iki 1,7 tūkst. eurų už kvadratinį metrą. O už šią kainą jūs gausite maždaug 150 kvadratinių metrų ploto erdvę su bendra svetaine ir virtuve, valgomuoju, terasa, dviem vonios kambariais, darbo kambariu, miegamuoju ir pora kambarių, skirtų svečiams.

surenkamas-namas

„PopUp House“ priklausomai nuo poreikio galima lengvai modifikuoti pagal pirkėjo norus. Todėl jo kaina svyruoja nuo 1 tūkst. iki 1,7 tūkst. eurų už kvadratinį metrą. O už šią kainą jūs gausite maždaug 150 kvadratinių metrų ploto erdvę su bendra svetaine ir virtuve, valgomuoju, terasa, dviem vonios kambariais, darbo kambariu, miegamuoju ir pora kambarių, skirtų svečiams. Šiuose namuose galima įsirengti jums patinkantį dizainą ir jį pagyvinti unikaliais baldais, sienų tapetais, žaliuzėmis, kurias šio tipo namui puikiai pritaikytų gerai žinoma kompanija Decoshaker ar bet kuri kita, unikalius
dekorus siūlanti įmonė.

 

skaitalas logo

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą