Olandijoje ežys taip prisigėrė, kad miega kelias dienas

girtas-eziukas

Sekmadienį gatvėje žmonės pamatė neįtikėtiną reginį: šalia sudaužyto likerio butelio miega alkoholiniame gėrime išsivoliojęs ežys, skelbia portalas mirror.co.uk.

Gyvūnas buvo surastas Olandijoje, Arnhemo mieste. Jį pamatę žmonės pasirūpino, kad gyvūnas iš karto būtų nugabentas į gyvūnų prieglaudą. Jos savanoriai pasakoja, kad ežiui reikia laiko atsigauti. Gyvūnų prieglaudos centro direktorius Osuuinas Geushansas sakė: „Šiam ežiukui nutiko panašiai kaip vaikinui, „nulūžusiam“ lauke prie naktinio klubo sekmadienio rytą.“

Pasak gyvūnų globėjų, miegantis ežys net reaguoja neadekvačiai: „Normalu būtų, jei ežys, pajutęs pavojų, susiriestų į kamuoliuką. Tačiau dabar bandant jį paliesti, jis tik išleidžia tylų garsą, lyg sakydamas „atstok nuo manęs“. Ir toliau knarkia.“

Tačiau ši istorija nėra visai linksma. Gyvūnų globėjai nerimauja, kadangi gyvūnas išgėrė nemažai iš kiaušinių, cukraus ir brendžio gaminamo gėrimo. Be to, jis galėjo praryti smulkių stiklo šukių.

„Gėrimas pagamintas iš kiaušinių. Tai tikriausiai jį pritraukė prie butelio ir jis visiškai nusigėrė. Be to, likerio pateko ant ežio kūno. Žmonės turėtų susimąstyti, ką palieka gatvėse. Daug gyvūnų taip susižeidžia dėl žmonių kaltės. Jam dabar tikrai nėra gerai. Be alkoholio jis suvalgė ir daug kiaušinių, o tai tikrai nėra gerai ežio organizmui“, – teigė O. Geushansas.

girtas-eziukas-6grynas-logo

 

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą