Lietuvių bendrovės lėktuvas Birmingeme nuvažiavo nuo tako

small planet airlinesLietuvos kapitalo užsakomųjų skrydžių bendrovės „Small Planet Airlines“ orlaivis sekmadienį Britanijos Birmingemo oro uoste nuslydo nuo riedėjimo tako, tačiau žmonės nenukentėjo.

Įmonės Rinkodaros departamento vadovas Simonas Bartkus BNS teigė, kad iš Vokietijos Paderborno atskridęs ir nusileidęs lėktuvas nuriedėjo dėl kol kas nenustatytų priežasčių, jame buvę 98 keleiviai nenukentėjo.

„Taip nutiko, nusileidęs lėktuvas, riedėdamas į stovėjimo vietą, nuslydo no riedėjimo tako į žolę ir ten sustojo. Keleiviai nenukentėjo, šiuo metu aiškinamės priežastis“, – BNS sakė S.Bartkus.

Jo teigimu, lėktuvą „Airbus 320“ apžiūri įmonės atstovai ir samdyti specialistai, o ekspertų išvados gali paaiškėti po savaitės-dviejų.

„Dėl to, kad šis orlaivis dabar stovi angare, nepatogumų nepatirsime, nes „Small Planet Airlines“ turi pakaitinių orlaivių, todėl mūsų darbui tai neturės įtakos“, – BNS sakė S.Bartkus.

„Small Planet Airlines“ turi 15 „Airbus“ orlaivių. 100 proc. įmonės akcijų priklauso verslininkų Vytauto Kaikario ir Andriaus Staniulio valdomai „Small Planet Group“.

Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/861746/lietuviu-bendroves-lektuvas-birmingeme-nuvaziavo-nuo-tako

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą