Nyderlandų futbolo deimantas Memphis Depay – naujasis „Manchester United“ pirkinys

PSV’s Memphis Depay reacts after missing an opportunity to score during the first leg of the round of 32 Europa League match between PSV Eindhoven and Zenith Saint Petersburg, at Philips stadium, in Eindhoven, Netherlands, Thursday Feb. 19, 2015. (AP Photo/Ermindo Armino)

Memphis Depay

Eidhoveno PSV savo interneto svetainėje pranešė, kad buvo užbaigtos derybos su „Manchester United“ dėl talentingojo Memphis Depay įsigijimo. 21-erių metų Nyderlandų rinktinės krašto puolėjas buvo siejamas su tokiomis komandos kaip „Paris Saint-Germain“ ir „Liverpool“, tačiau galiausiai nusprendė prisijungti prie Louiso van Gaalo treniruojamų „Raudonųjų velnių“.

Pranešama, kad per artimiausias dienas M.Depay’us atliks medicininį patikrinimą, o oficialiai „Manchester United“ klubo žaidėju taps liepos 1-ąją.

Skelbiama, kad olando perėjimas „Manchester United“ atsieis apie 30 mln. eurų.

„Komandos pasiekė susitarimą dėl M.Depay. Jis jau suderino asmenines kontrakto sąlygas, o kiti formalumai bus išspręsti per ateinančias keletą dienų“, – rašoma PSV klubo svetainėje.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=RpU9uIduZAE]

Šį sezoną olandas PSV ekipos gretose per sužaistas 38 rungtynes įmušė 27 įvarčius ir iškovojo „Eredivisie“ pirmenybių auksą.

„Darbas su treneriu Louisu Van Gaalu yra didelis privalumas. „Man Utd“ yra svajonių klubas ir manęs nereikėjo įtikinėti apie ten esančių žaidėjų meistriškumą.

Nekantriai laukiu, kai Mančesterio komandoje vėl galėsiu kautis petys į petį su keliais draugais iš Nyderlandų rinktinės, kaip ir su kitais futbolininkais. Tokio lygio ekipos pasiūlymo tiesiog neįmanoma atmesti“, – sakė M.Depay.

Futbolininkas tikino, kad perėjimas rungtyniauti į Angliją paremtas jausmais, o ne pinigais.

eurofootball.lt logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą