Naktinis traukinys iš Nyderlandų į Prahą jau kitą vasarą


Planuojama sukurti naują naktinio traukinio paslaugą, kuri sujungs Amsterdamą, Roterdamą, Hagą ir Roosendaal su Hanoveriu, Berlynu, Drezdenu ir Praha. Bilietai iš Amsterdamo vidutiniškai turėtų kainuoti apie 65 eurus. Tai bus jau trečias tarptautinis naktinis traukinys, startavęs nuo praėjusios vasaros, kai buvo pradėtas reisas į Vieną. Dar vienas naktinis traukinys pajudėjo prieš savaitę iš Amsterdamo, Utrechto ir Arnhemo į Ciurichą.

Naujasis naktinis traukinys turėtų startuoti kitą vasarą, „keliais mėnesiais vėliau nei planuota pradžioje. Tikimasi tris dienas per savaitę, o pagal planus galiausiai kursuos kiekvieną naktį, sakė „European Sleeper“, Belgijos ir Olandijos startuolis, teikiantis paslaugą su „RegioJet“.

Traukinys išvyks kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį iš Briuselio Midi/Zuid 19.22 val., sustodamas Antverpene ir Roosendaal, o per valandą pasieks ir Roterdamą. Sekanti stotelė Hagoje ir Amsterdame, 22.34 val. išvykimo laikas. Per kitas devynias valandas traukinys sustos Hanoveryje, Berlyne ir Drezdene.

Visa kelionė iš Briuselio trunka 15 valandų, o iš Amsterdamo – tik 12 valandų. Kelionė atgal iš Prahos išvyksta 18.31 val. sekmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais išvyksta 18.31 val.

„European Sleeper“ teigė, kad miegamosios vietos vis dar tobulinamos, siekiant pasiūlyti „daugiau komforto ir gerą kainos ir kokybės santykį“.

Bendra įmonė su „RegioJet“ taip pat gali paskatinti kitą naktinio traukinio maršrutą, jungiantį tuos pačius Belgijos ir Olandijos miestus su Varšuva. „European Sleeper“ kiekvienais metais nori pradėti naują maršrutą.

Šaltinis: nltimes.nl / Google Translate

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą