Norvegų tikslas – nudžiuginti Lietuvos vaikus

norvegu-tikslas-nudziuginti-lietuvos-vaikus

Bėgant metams Norvegijoje įsikūrusiame viešbutyje „Clarion Clarion Hotel & Congress Oslo Airport“ daugelis besisvečiuojančių žmonių palikdavo įvairiausių daiktų. Visa tai peraugo į sumanymą šiais daiktais pradžiuginti vaikus Lietuvoje.

Mikael Kvernelv viešbutyje dirba registratoriumi ir priklauso „Lions“ klubui, kuruojančiam labdaringą veiklą. Būtent jam ir kilo idėja panaudoti pamirštus ar paliktus svečių daiktus dar kartą.

-Tai tik viena iš daugelio iniciatyvų, kurių imamės viešbutyje. Smagu pradėti mąstyti kūrybiškai, siekiant padėti kitiems.

„Lions“ klubas Øvre Romerike pristatė pagalbos programą našlaičiams ar itin gatvėje augančiams Lietuvos vaikams remti.

-Situacija tokia, kad apie 70 3-18 metų vaikų yra randami tiesiog gatvėse ir jais ima rūpintis atsakingos institucijos. Tai – skurdo vaikai. Didžiausias užmokestis mums – matyti džiaugsmą vaikų akyse. Klubo tikslas ir yra suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia,- pasakojo „Lions“ klubo valdytojai Eidsvoll Sør ir Einar Kjøren.

Vyrai pasakoja, kad jų klubas jau 32 kartus su pilnais daiktų sunkvežimiais vyko į prieglaudas. Paskutinė kelionė įvyko dar šių metų balandžio mėnesį.

„Clarion Clarion Hotel & Congress Oslo Airport“ jau keletą metų vykdo pamestų ir paliktų daiktų aukojimo programą ir šią savaitę 12-15 dėžių įvairių drabužių iškeliaus į Lietuvos globos namus, kur pasitarnaus kilniam tikslui.

Viešbučio pastate, jo teritorijoje, kambariuose, restoranuose ir kitose patalpose rasti daiktai yra kruopščiai registruojami. Jei randama vertingų daiktų, nedelsiant kreipiamasi į policiją. Daiktai būna saugomi 3 mėnesius – laukiama jų pasigedusių žmonių kreipimosi. Visi švarūs ir tinkami nešiojimui drabužiai perduodami „Lions“ klubui.

Viešbučio ir „Lions“ klubo dėka sunkiai gyvenantys lietuvių vaikai bus aprūpinti drabužiais ir, žinoma, jiems bus parodytas atitinkamas dėmesys.

Šaltinis: Lietuviai Norvegijoje

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą