Olandai nenori mokėti pinigų už lenktynes be žiūrovų

Olandai sutiktų rengti F-1 lenktynes Zandvoorto trasoje be žiūrovų, bet tik tuo atveju, jei sporto komercijos teisių savininkė „Liberty Media“ padengs išlaidas.

F-1 varžybos po 35 metų pertraukos šiemet gegužės 3 dieną turėjo būti surengtos minėtoje Zandvoorto trasoje, bet dėl koronaviruso lenktynės buvo atidėtos. Nyderlandų valdžia uždraudė šalyje rengti didelius renginius iki rugsėjo mėnesio. Tuo tarpu F-1 vadovai tikisi šiemet surengti ne vienas lenktynes be žiūrovų Europoje.

„Žinoma, kad mes svarstytume galimybę surengti lenktynes be žiūrovų. Bet tai nereiškia, kad mes norime už tai mokėti“, – sakė Zandvoorto trasos sporto direktorius Janas Lammersas.

„Mes iš tokių lenktynių nieko neuždirbtume, varžybų organizavimui turėtume investuoti daug laiko ir energijos, tad dalinai taip pagelbėtume sportui. Bet Zandvoortas turi elgtis atsakingai, ypač į viską žvelgiant iš finansinės pusės. Pasakysiu paprastai: mes neturėtume mokėti už tai pinigų. Tad jei FOM ir „Liberty“ nori Zandvoorte surengti lenktynes be žiūrovų, jie turi padengti visas eksploatacines išlaidas. O tai nemaža pinigų suma.“

„Norime kažko panašaus į Hockenheimo situaciją. Jie greičiausiai pasiūlys lenktynes surengti nemokamai. Tas pats liečia ir Imolos bei kitas trasas. Bet kai tik lenktynės tose trasose bus surengtos, jos bandys išlikti F-1 tvarkaraštyje. Tada jie sakys, kad padėjo F-1 krizės metu, todėl bandys susitarti dėl geresnės sutarties.“

F1.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą