Olandijoje į laisvę pabėgę du tigrai – sugauti

CibgCZtWsAA2_Q7

Du tigrai, kurie šeštadienio rytą pabėgo iš didžiųjų kačių prieglaudos Olandijos šiaurėje, buvo sugauti po keturias valandas trukusių gaudynių, pranešė šalies pareigūnai.

Tigrai, kurių vardai yra Radja ir Delhi, buvo rasti slampinėjantys miškingoje vietoje netoli Felidos prieglaudos, iš kurios jie pabėgo prašliaužę po tvora, pranešė naujienų agentūra ANP, kuri citavo vietos policiją.

Per gaudynes veterinarai, apsirūpinę šautuvais su raminamaisiais užtaisais, naršė apylinkes, o jiems padėjo policija, kurios sraigtasparnis suko ratus aplink Oldeberkopo kaimą, kuriame įrengta ši prieglauda.

Po kelių mėginimų juos sugauti gyvūnams galiausiai pavyko suleisti anestezuojamųjų preparatų, ir buvo patvirtinta, kad jie „kietai miega“, – savo „Twitter“ paskyroje parašė gaudynėse dalyvavęs policininkas Graafstra.

Tada keli vyrai tigrus, kurių kiekvienas sveria apie 150 kg, įdėjo į didelius maišus ir neštuvais nugabeno atgal į jų narvus Felidoje, nurodė Olandijos visuomeninė televizija NOS.

„Jokio pavojaus nebuvo kilę vietos gyventojams“, kurie buvo perspėti apie pabėgusius tigrus, ANP sakė vietos meras Harry Oostermanas.

Felidos didžiųjų kačių gelbėjimo centras priima gyvūnus iš zoologijos sodų, cirkų ir privačių asmenų, kai reikia pasirūpinti netinkamai prižiūrimais, apleistais ar senstančiais gyvūnais.

Radja ir Delhi į šią prieglaudą pateko iš vieno privataus Vokietijos zoologijos sodo, kurio savininkas nebeišgalėjo jų išmaitinti.

Galutinis prieglaudos tikslas – paleisti sustiprėjusius gyvūnus draustinyje Pietų Afrikoje.

 

Šaltinis: BNS ir dutchnews.nl

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą