Parlamentarai siūlo stotyse paaukštinti vartus, kad žmonės liautųsi per juos šokinėti

station-turnstiles-gates-ov-chipkaartPraėjus vos keletui dienų po to, kai pagrindine Roterdamo stotimi galėjo naudotis tik keleiviai, turintys bilietus, parlamento nariai pasiūlė paaukštinti barjerus stotyse, nes žmonės juos tiesiog peršoka.

Antradienį laikraštyje AD skelbiama, kad dauguma parlamento narių pritarė, jog Roterdamo ir kitose didžiosiose stotyse vartai turėtų būti aukštesni. Taip žmonės jų negalėtų peršokti ir traukiniais naudotis be viešojo transporto kortelės. Barjerus siūloma įrengti Hagoje bei Utrechte.

Šį savaitgalį už barjerų perlipimą Roterdame nubausti daugiau nei 100 asmenų. Naujienų agentūra ANP praneša, kad nubaustieji daugiausiai buvo žmonės, susiruošę vakarą praleisti mieste.

autolukas„Tai neturėtų tapti nauja nacionaline sporto šaka.“, – laikraščiui AD teigė Betty de Boer. „Šie žmonės bilietų neperka sąmoningai. NS turėtų pagalvoti apie aukštesnių barjerų įrengimą“

Susisiekimo traukiniais bendrovė NS jau atidėjo 500 mln. eurų, kurie bus panaudoti įrengiant barjerus 82 didžiosiose stotyse. Taip siekiama apsisaugoti nuo keleivių, keliaujančių be bilietų, bei sumažinti išpuolių prieš darbuotojus skaičių.

Laikraštis AD atkreipia dėmesį, kad NS yra valstybės įmonė, tad parlamento nuomonės šiuo klausimu reikės paisyti. Visgi bendrovės atstovai laikosi nuomonės, kad žemesni barjerai atrodo gražiau ir kad bendrovėje dirba pakankamai darbuotojų, kurie gali nubausti barjerų nepaisančius keleivius.

Automatiniai vartai

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą