Čiuožėja Agnė Sereikaitė trumpajame take iškovojo Europos bronzą

Sočio olimpinių žaidynių dalyvė Agnė Sereikaitė Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Nyderlanduose iškovojo bronzos medalį 1000 metrų rungtyje. Bendroje čempionato įskaitoje lietuvė užėmė 4-ąją vietą.

greitojo-ciuozimo-trumpuoku-taku-atstove-agne-sereikaite-52f8b95be6fe0

Sekmadienį vykusiame rungties finale 20-metė lietuvė nuotolį įveikė per 1 min. 35,758 sek. ir tik šiek tiek aplenkė ketvirtoje vietoje likusią britę Charlotte Gilmartin (1:35,833).

Aukso medalį iškovojo Rusijos čiuožėja Sofija Prosvirnova (1:35,395), o sidabrą pelnė italė Arianna Fontana (1:35,536).

Šeštadienį A.Sereikaitė 500 metrų rungties finale užėmė ketvirtąją vietą.

1500 metrų rungtyje taip pat pusfinalį pasiekusi lietuvė pirmajame čiuožime nebaigė distancijos po susidūrimo su varžove. Peržiūrėjus vaizdo įrašą A.Sereikaitė buvo diskvalifikuota ir galutinėje įskaitoje tenkinosi aštuoniolikta (2 min. 33,192 sek.) vieta tarp 36 sportininkių.