V.Trakys: “Feyenoord” Lietuvoje ieškos “deimančiukų” (VIDEO)

13555872_1232572146754196_1578118215_o

Šią vasarą, liepos 20-24 dienomis jaunieji Lietuvos talentai Palangoje galės ne tik smagiai praleisti laiką, bet šį kartą taip pat turės galimybę pademonstruoti savo futbolo įgūdžius bei sugebėjimus vasaros futbolo stovykloje. Palangoje bus rengiama vasaros futbolo stovykla, kurią surengs legendinis Olandijos klubas – Roterdamo „Feyenoord“, o jiems talkins ir stovyklą rengti taip pat padės ir futbolo klubas „Palanga“. Šių klubų bendro darbo tikslas yra surengti futbolo stovyklą jaunajai Lietuvos futbolo kartai, kurioje gali dalyvauti kiekvienas užsiregistravęs.

Apie šios vaikams skirtos vasaros futbolo stovyklos planus papasakojo ir vienas iš jos iniciatorių, FK „Palangos“ vyriausiasis treneris Valdas Trakys. Praeityje pats profesionaliai rungtyniavęs ir didžiulę patirtį sukaupęs V. Trakys puikiai žino ką reiškia jauniems futbolininkams futbolo stovyklos, nes ir pats savo kelią pradėjo būtent nuo treniruočių bei stovyklų. Apie Roterdamo „Feyenoord“ stovyklą, dabar treneriu dirbantis Trakys sakė: „Pradėjus rimtai dirbti „Palangoje“ su klubo vadovais iškart radome bendrą kalbą bei pradėjome dėlioti ateities planus. Apie vaikų futbolo stovyklą kalbėjome nuo pat pirmųjų dienų, o dabar atėjo tam tinkamas laikas. Pavyko užmegzti ryšius ir susitarti su labai rimtu partneriu, o labiausiai džiaugiamės jog jau greitai viską pavyks įgyvendinti“ – pozityvumo nestokojo treneris.

„Norime Palangoje futbolą vystyti teisinga linkme, klubas bendradarbiauja ir su Palangos sporto centru, kurie renka įvairaus amžiaus vaikus treniruotėms, taip pat kolektyve turime jaunų, ambicingų bei karjerą pradedančių trenerių, todėl sąmoningai pasirinkome bendradarbiauti su Olandijos futbolo atstovais, kurie lyderiauja pasaulyje ruošiant ir ugdant vaikus futbole. Džiaugiamės, jog pavyko susitarti su tokiu garsiu klubu kaip „Feyenoord“, kurių atstovai atvykę į Lietuvą supažindins mus visus su savo treniruočių metodika, papasakos kaip funkcionuoja viena geriausių vaikų futbolo akademijų pasaulyje. Bus surengti trenerių kursai, kuriuose galės dalyvauti užsiregistravę Lietuvos futbolo treneriai. Šioje stovykloje bus tikrai geras šansas pasirodyti ir išbandyti savo jėgas visiems Lietuvos jauniesiems talentams, nes dalyvauti gali kiekvienas norintis, prieš tai užsiregistravęs.“

Paklausus Valdo Trakio, kodėl Roterdamo klubas pasirinko Palangą, treneris teigė: „Feyenoord klubui šis projektas ir mūsų išdėstyta pozicija pasirodė labai įdomi, todėl jie ir pasirinko šį projektą. Žinoma, visų pirma jie populiarina savo klubą ir klubo akademiją bei kviečia į ją atvykti talentingus vaikus. Vien šiemet tokios stovyklos taip pat bus surengtos ne tik Palangoje, bet ir JAV, Kanados, Kinijos ir Nigerijos miestuose. Roterdamo akademijos treneriai Palangoje tarp vaikų, kurie suvažiuos iš visos Lietuvos, ieškos „deimančiukų“ kuriems stovyklos pabaigoje pasiūlys atvykti į Olandiją“.

Artėjanti Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykla vyks penkias dienas. Liepos 20-21 dienos bus skirtos U-8, U-9, U-10 ir U-11 amžiaus grupių treniruotėms, liepos 22 dieną vyks trenerių kursai, o liepos 23-24 dienomis treniruotės vyks U-12, U-13, U-14, U-15, U-16 vaikų amžiaus grupėms.

Visą informaciją apie stovyklą, kainas, detalią programą, atvykstančius trenerius ir kitas įdomybes galite sužinoti sekdami stovyklos Facebook paskyros puslapį: Feyenoord Rotterdam vasaros stovykla Palangoje; arba www.fkpalanga.lt puslapyje.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą