„Ryanair“ svarsto galimybę leisti keleiviams skristi kartu su augintiniais

1220013382ryanairrrafpscanpix

Iki dabar norintys pasiimti savo augintinius atostogoms kartu turėjo tik kelis pasirinkimus: sumokėti nemažus pinigus specialioms įmonėms už naminių gyvūnų gabenimą lėktuvais, siųsti savo mylimą šuniuką į šunidę kelioms savaitėms ar visiškai atšaukti savo atostogas. Tačiau greitai tai gali pasikeisti.

„Ryanair“ pranešė, kad jie svarsto trumpų skrydžių metu leisti keleiviams salone vežtis savo augintinius.

Bendrovės reklamos skyriaus vadovas teigė: „Mes esame atviri daugeliui pasiūlymų, o šis yra vienas tų, apie kuriuos svarstome dabar.

Tai gali būti gana sudėtinga. Kas vieną žmogų pralinksmina, kitą gali nuliūdinti ar supykdyti. Tad mes norėtume sužinoti, ką mano žmonės.“

Šiuo metu „Ryanair“ griežtai neleidžia į lėktuvo saloną jokių augintinių, išskyrus šunis vedlius, kurie lydi aklus oro keleivius.

Kai kurios kitos oro bendrovės jau leidžia kartu vežtis mažus augintinius salone – „Air Canada“, „Air France“, „Delta“, „Virgin America“, kai kurios pigių skrydžių linijos taip pat siūlo šią paslaugą.

„Flybe“, „Monarch“ ir „Thomson“ leidžia naminiams gyvūnėliams skristi lėktuvu, bet tik šeimininkams ant rankų.

„Germanwings“ leidžia šunims ir katėms skristi lėktuvo salone, tik jei gyvūnėliai sveria mažiau nei 8 kg ir nėra koviniai šunys, tokie kaip, pavyzdžiui, pitbuliai ar Stafordšyro bulterjerai.

anglija.today logo

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą