Sprendimas priimtas – „Eurovizija“ vyks Roterdame!

Po įtemptų miestų lenktynių, Europos Transliuotuojų Sąjunga paskelbė, jog kitais metais „Eurovizijos“ gerbėjai bei dalyviai bursis Roterdame, antrame pagal dydį Nyderlandų mieste.

EBU vakar taip pat paskelbė oficialias renginio datas: pusfinaliai vyks gegužės 12 ir 14 dienomis, o didysis finalas – gegužės 16 dieną. Didžiausias pasaulyje muzikinis konkursas vyks po Roterdamo „Ahoy“ arenos stogu. Arena buvo atidaryta 1971 metais, pastarąjį kartą renovuota 2011 metais ir talpina daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų.

Guido Pijper nuotr.

Primename, jog dėl galimybės rengti „Eurovizijos“ dainų konkursą varžėsi 5 Nyderlandų miestai, tačiau tik Roterdamas ir Mastrichtas buvo išrinkti kaip galutiniai kandidatai. Po kruopščios inspekcijos buvo nuspręsta, jog būtent Roterdamas turi geresnes galimybes priimti delegacijas iš daugiau nei 40 šalių bei gerbėjus iš viso pasaulio.

Roterdamas turi apie 635 tūkst. gyventojų ir didžiausią laivų uostą Europoje. Iki 2004 metų šis uostas buvo didžiausias visame pasaulyje, tad miestą galima vadinti tikra Europos laivų sostine.

Iris van den Broek nuotr.

Naujas „Eurovizijos“ šeimininkas yra garsus savo modernia architektūra, muziejų gausa, interkultūriškumu, gerai išvystyta transporto sistema, universitetais bei įvairių sporto šakų komandų gausa.

Naujas „Eurovizijos“ sezonas pamažu įgauna pagreitį – dalyvavimą konkurse jau paskelbė 29 šalys. Informacija apie renginio bilietus bus paskelbta vėliau.

Komentaruose kviečiame pasidalinti ne tik nuomone apie Roterdamą kaip naująjį „Eurovizijos“ šeimininką, bet ir lūkesčiais kitų metų šou!

Šaltinis: eurodiena.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą