Traukiniu į Europą – jau vasaros pradžioje

Lietuvos gelezinkeliai

Po ilgai trukusių derybų ir techninių derinimų AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Lenkijos įmonė „Przewozy Regionalne“ gegužės 5 dieną atliks pirmąjį bandomąjį važiavimą maršrutu Kaunas–Balstogė. Planuojama, kad traukinys Kauną pasieks apie 12 val.

Nuo 2015 metų kovo mėnesio trukusios derybos pasiekė finišo tiesiąją – reguliarus susisiekimas bus pradėtas jau nuo birželio 17 dienos. Maršrutu Kaunas–Balstogė kursuos lenkiški modernūs traukiniai.

„Šis reikšmingas susitarimas suteiks galimybę traukiniu greitai ir patogiai pasiekti Europą. Panorusiems kelionę tęsti į Varšuvą, Šcetiną, Gdynią arba Elką tereikės persėsti į kitą traukinį. Deramės dėl susisiekimo maršrutu Kaunas–Varšuva–Krokuva. Tai bus itin patogus susisiekimas – iš Varšuvos keleiviai galės priderintais traukiniais tęsti keliones į Berlyną, Vieną, Prahą ir kitus miestus“, – teigė „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Stasys Dailydka.

Traukiniai kursuos savaitgaliais. Iš Kauno ir Balstogės traukinių stočių traukiniai pajudės ryte bei vidurdienį, atitinkamai atgal į galines stotis atvyks vidurdienį ir vakare.

Kelionės bilietas iš Kauno į Balstogę kainuos 11 eurų. Kelionė iš vienos iki kitos traukinio stoties truks apie 4 val. 40 min.

Alfa.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą