URM griežtai smerkia teroro išpuolius Briuselyje ir reiškia užuojautą aukų artimiesiems

„Lietuvos žinių" nuotr.

„Lietuvos žinių” nuotr.

 

Lietuvos užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia šiandien Briuselyje įvykdytus teroro išpuolius, nusinešusius nekaltų žmonių gyvybes. Reiškiame gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems.

Įvykdytas brutalus teroro aktas yra išpuolis ne tik prieš Belgijos žmones, bet ir prieš visą tarptautinę bendruomenę, prieš žmogiškąsias vertybes. Lietuva solidarizuojasi su Belgijos žmonėmis. Terorizmą įveiksime tik laikydamiesi drauge, todėl Lietuva tvirtai pasiryžusi toliau remti Belgijos ir tarptautines pastangas kovoje su terorizmu.

Lietuvos ambasada Belgijoje šiuo metu neturi duomenų, kad per išpuolius Briuselyje būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Belgijoje esantiems Lietuvos piliečiams išlikti budriems ir atidžiai sekti Belgijos institucijų rekomendacijas.

Asmenų, kurie gali turėti informacijos apie Lietuvos piliečius, kurie galėjo nukentėti sprogimų metu, prašytume susisiekti su Lietuvos ambasada Belgijoje tel. +3224019895 arba el. paštu amb.be@urm.lt.

Belgijos krizių centro skelbiami telefono numeriai informacijai apie nukentėjusius gauti 1771 (skambinant iš užsienio +3278151771) arba +3227537300.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą