Vilniuje – Olandijos klube neprigijęs jaunuolis iš Ganos

70

Artėjant UEFA Čempionų lygos atrankos burtams, kurių traukimo ceremonija įvyks birželio 20 dieną, Lietuvos futbolo čempionas Vilniaus “Žalgiris” žvalgosi pastiprinimo. Komanda iš Olandijos Enschedės “Twente” į peržiūrą pasikvietė saugą Mustafą Yahayą. 22-ejų metų futbolininkas artimiausiu metu sieks įrodyti savo vertę žaliai baltiems.

Potencialus vilniečių naujokas savo karjerą pradėjo gimtojoje Ganoje, o sulaukęs pilnametystės 2012-aisiais išvyko į Europą ir sudarė kontraktą su tuo metu Olandijos futbolo elitui priklausiusia “Twente” ekipa.

Nors aukštas 186 cm ūgio atakuojantis saugas buvo laikomas vienu perspektyviausių šio klubo jaunų žaidėjų, pagrindinėje jo sudėtyje taip ir nedebiutavo.

M. Yahaya didžiąją laiko dalį praleido semdamasis patirties antrame pagal pajėgumą Olandijos čempionate “Eerste Divisie”, kuriame sužaidė ne vieną dešimtį mačų.

Jei M. Yahaya paliktų teigiamą įspūdį Vilniaus “Žalgirio” komandos treneriams, jis taptų antru klubo naujoku šią vasarą.

Žalgiriečiai neseniai sukirto rankomis su puolėju iš Serbijos Andrija Kaludjerovičiu, kuris gali debiutuoti birželio 15 dieną rungtynėse su “Trakų” vienuolike.

Alfa.lt

 

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą