Vis daugiau vokiečių ir belgų šią vasarą atostogauti renkasi Nyderlanduose

„Telegraaf“ po pokalbio su keliomis Olandijos atostogų ir turizmo agentūromis pranešė, kad vis daugiau Vokietijos bei Belgijos turistų savo vasaros atostogas šiais metais leidžia Nyderlanduose.

NBTC nacionalinis turizmo ir kongresų biuras šiais metais Nyderlanduose tikisi sulaukti 3,6 mln. užsienio turistų. Trečdalis jų – vokiečiai, o 15 proc. sudaro belgai. NBTC duomenimis, maždaug 4,7 mln. olandų atostogoms žada likti Nyderlanduose.

Roompotas Vakantiesas taip pat informuoja, kad sulaukiama vis daugiau vokiečių ir belgų lankytojų. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais kompanija tikisi, kad jų atostogų parkai sulauks 21 proc. daugiau nei praeitais metais vokiečių turistų, o belgų – 15 proc. „Roompot Vakanties“ iš viso jau užsakyta 10,2 mln. apgyvendinimo vietų, iš kurių 23 proc. užsakė svečiai iš Vokietijos ir 10 proc. svečiai iš Belgijos. „Roompot Projects“, viena iš įmonės projekto vystomų šakų, taip pat pranešė, kad vis daugiau žmonių iš Belgijos bei Vokietijos perka būstus atostogoms Nyderlanduose.

NBTC ir „Statistics Netherlands“ šiais metais tikisi 16,5 mln. užsienio turistų: 4,8 mln. iš Vokietijos, 2,2 mln. iš Belgijos. Nyderlandai taip pat tampa populiariu pasirinkimu tarp anglų (2 mln.) bei amerikiečių (1,2 mln.).

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą