Visaginiečio atkaklumas: vienai narkotikų siuntai užstrigus, internetu užsisakė antrą

Narkotikus paštu siuntęsis vyriškis nepasimokė: kartą demaskuotas muitinės pareigūnų, jų užsisakė ir antrąkart. Vilniaus apygardos teismas paskyrė 7 540 litų baudą visaginiečiui Tomas Piesliauskas, kuris du kartus internetu užsisakė ir paštu iš Nyderlandų bei Vokietijos siuntėsi narkotines ir psichotropines medžiagas.

12181979446103

 

Niekur nedirbantis 30-etis Tomas Piesliauskas buvo teisiamas už tai, kad 2014 m. birželį iš Olandijoje registruotos internetinės parduotuvės užsisakė 10 vnt. tablečių, kurių sudėtyje rasta psichotropinės medžiagos MDMA (ekstazy).

Šias psichotropines medžiagas T.Piesliauskas siuntėsi paštu, už jas atsiskaitė virtualia interneto valiuta – bitcoinais.

Nesulaukęs siuntinio, nuėjo išsiaiškinti į pašto poskyrį, kur pradingo jo siuntinys, tačiau ten jam paaiškino, kad siuntą sulaikė muitinės pareigūnai.

Nors vyras žinojo, kad pirmasis jo siuntinys yra sulaikytas muitininkų, analogišku būdu užsisakė dar vieną siuntinį – 5 g kanapių iš tos pačios internetinės parduotuvės Vokietijoje.

Teisme duodamas parodymus kaltinamasis prisipažino, kad siuntėsi narkotikus, nes norėjo juos išbandyti ir neneigė žinojęs, kad Lietuvoje draudžiama vartoti minėtas medžiagas.

Skiriant bausmę buvo atsižvelgta į tai, kad T.Piesliauskas nuoširdžiai gailisi dėl padarytų nusikalstamų veikų, anksčiau neteistas, neigiamai ir kritiškai vertina tai, ką padarė, pažyma teismo atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Teismas, atsižvelgdamas į T.Piesliauskas šeimyninę ir finansinę padėtį, patenkino jo prašymą ir leido jam baudą išsimokėti per ilgesnį laikotarpį – 24 mėn. – nei numato įstatymas.

Šis nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

15min logo

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą