Žymioji Roterdamo čiuožykla dirbs karantino metu

Šią žiemą olandai smarkiai nukentėjo dėl dar vieno uždarymo, bet ne viskas prarasta. Be vaikščiojimo ir važiavimo dviračiu, garsioji Roterdamo čiuožykla bus atvira visuomenei.

Ledo čiuožykla turėjo užsidaryti kaip ir dauguma sporto vietų, tačiau dėl susitarimų su Roterdamo savivaldybe ji dabar laikoma „lauko sporto vieta“, praneša AD.


Vos Vyriausybei paskelbus karantino apribijomus, čiuožyklos organizatoriai pradėjo diskutuoti su savivaldybe, ar čiuožykla galėtų toliau veikti.

Galutinis sprendimas pradžiugino daugelį čiuožimo megėjų.

Didelė atsakomybė

Tačiau tai neapsieina be griežtų priemonių – kaip ir daugumoje vietų, čiuožykla užsidaro 17 val., o 400 metrų trasą reikėjo sureguliuoti, kad būtų užtikrintas maksimalus vedinimas.

Beveik 35 000 lankytojų apsilankė nuo tada, kai anksčiau lapkritį ledo čiuožykla vėl buvo atidaryta žiemai. Tačiau nepaisant didelės paklausos, lankytojų skaičius per valandą dabar ribojamas iki maždaug 100–150.

Čiuožyklos direktorius Tijs Nederlof nurodė, kad lankytojų skaičius artimiausiomis savaitėmis gali keistis priklausomai nuo čiuožyklos talpos. Vis dėlto jie pasiryžę išlaikyti savivaldybės pasitikėjimą.

Šaltinis: dutchreview & google translate

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą