22 karščio bangos dienos (ir tai – dar ne pabaiga): Nyderlandai sumušė dar vieną karščio rekordą

Nyderlandų rytuose ir pietuose jau 22 dienas tęsiasi karščio banga. Taigi sulaužytas didelis rekordas! Antra karščio banga turėtų atslinkti kitą savaitę – tai ir paaiškės kitą savaitę. Tai reiškia, kad ir vėl visoje šalyje bus karščio banga.

Iki šiol šiemet Nyderlanduose sulaužyta daug karščio rekordų: panašu, kad ši vasara (ir metai) bus sausiausia Nyderlandų istorijoje. Turint omeny tai, kad dalyje šalies dabar jau nustatytos 22 regioninės karščio bangos dienos, sulaužytas antras rekordas: ilgiausia karščio banga istorijoje!

Dėl šios priežasties jaučiamės taip, lyg gyvename ne Nyderlanduose, ir esame pasimetę. Tad nebebūtina sakyti draugams, lankantiems Nyderlandus, kad čia paprastai daug lyja.

Kitos savaitės oras

Ko gero, trokštate sužinoti, kas mūsų laukia kitą savaitę. Na, nėra, ką daug apie tai pasakyti – nebent tai, kad bus labai karšta!

Savaitgalio oras

Šį savaitgalį, laimei, galima susirasti užuovėją nuo saulės, nes yra pakankamai debesuota. Šį šeštadienį temperatūra siekia iki 27 laipsnių ir nukris iki 24 laipsnių sekmadienį.

Kita savaitė

Kitą savaitę daugeliui mūsų bus labai karšta (ypač vykstant kuo labiau į pietus). Temperatūra pasieks 30 laipsnių ir nebus debesuota, taigi jei nepakeliate karščio, ko gero, geriausia tuo metu būti viduje tiek, kiek įmanoma. Nesitikėjote to, kai kraustėtės į Nyderlandus, ar ne?

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą