„AirBaltic“ pristato penkias naujas skrydžių kryptis iš Vilniaus

airbaltic_vilnius_1

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ rugsėjo 1 d. iš Vilniaus oro uosto pradeda skraidinti net penkiomis naujomis kryptimis. Naujaisiais maršrutais keliautojai iš Lietuvos galės greitai ir patogiai pasiekti Belgijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos ir Vokietijos sostines.

Nauji „airBaltic“ tiesioginiai skrydžiai sujungs Lietuvą ir Baltijos šalis su svarbiausiais Europos miestais ir sustiprins jungtis su visu pasauliu. Plėtra Lietuvoje yra mūsų strategijos, kuria siekiame per artimiausius penkerius metus iš Vilniaus vykdyti 11 tiesioginių skrydžių, dalis. Tiek naujais, tiek ir egzistuojančiais maršrutais skraidinsime, jei ir toliau išliks didelė skrydžių paklausa ir lietuvių noras skraidyti“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

„Bendradarbiaudami su bendrove „airBaltic“ dar labiau praplėtėme Lietuvos pasiekiamumą – tvirtai ir stabiliai dirbančios oro linijos per dvi dienas pristatė 5 Vilniaus oro uoste atnaujintas kryptis, kurių sostinėje šią vasarą trūko. Dėl šios sėkmingos partnerystės dabar keleiviai didžiausias Europos sostines galės pasiekti dar greičiau ir patogiau. Šiandien visi kartu galime pasidžiaugti tokiu draugystės rezultatu su šia, Baltijos šalyse lyderiaujančia oro bendrove“, – teigia Vilniaus oro uosto direktorius Artūras Stankevičius.

Nuo rugsėjo 1 d. „airBaltic“ iš Vilniaus oro uosto skraidins Briuselio, Stokholmo, Helsinkio, Paryžiaus ir Berlyno kryptimis. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Šaltinis: kauno.diena.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą