Amsterdame tęsiasi tulpių šventė – sužydėjo gėlių laukai [Video]

tulpesŠvenčiant tulpių festivalį, tūkstančiai tulpių eksponuojamos įvairiose Amsterdamo miesto vietose. Beveik visi muziejai, keletas viešbučių ir kitų organizacijų mieste kuria savo tulpių sodelius.

Oficialiai šventė vyksta jau nuo mėnesio pradžios. Gėles sodinant įvairiose miesto vietose, tulpių festivaliu siekiama priminti tradicinį Amsterdamo ryšį su gėlėmis. Idėja pasiskolinta iš Stambulo. Šis miestas garsėja savo puikiai žinoma kasmetine tulpių švente, kurios metu pasodinama iki 14 milijonų gėlių.

Amsterdamo šventės metu planuojama pasodinti apie 820 000 tulpių, arba po tulpę kiekvienam Amsterdamo gyventojui. Kol vyks šventė, mieste bus įrengta daugybė kelionių takų. Tulpes, pasodintas viešose vietose, bus galima apžiūrėti nemokamai, o muziejai šventės metu taikys įprastą mokestį už įėjimą.

Sekmadienį dar keliose vietose lankytojams atvertos tulpių kompozicijos, tarp jų ir Amstel viešbučio, Hortusplantsoen, Van Loon, Villet-Holthuysen muziejų, ruožas palei  Nieuwe Keizersgracht ir Waldorf Astoria Amsterdam viešbutį.

Fotografas Ir dronais besinaudojantis režisierius Rene Oudshoom savaitgalį paviešino nors ir ne Amsterdame iš oro filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuoti Olandijos gėlių laukai. Nuostabias gėlių spalvas įdomu stebėti tiek iš arti, tiek ir iš aukščio

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qMWAmsIy4zM ]

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą