Klaipėdos “Atlantą” gali papildyti Olandijos ir Gvinėjos pilietybes turintis puolėjas

original_10147

Prieš savaitę iš pasiruošimo stovyklos Kipre grįžusi Klaipėdos „Atlanto“ komanda šiandien darsyk išskrido į salą Viduržemio jūroje, kur pratęs pasiruošimą artėjančiam Lietuvos futbolo A lygos čempionatui. Pirmosios išvykos metu uostamiesčio ekipa Kipre praleido dvi savaites, antroji stovykla bus perpus trumpesnė.

Praėjusiame sezono viduryje į Prancūziją persikėlus Andrejui Paniukovui, o tarpsezonyje Lukui Baranauskui išvykus į Kauno „Stumbrą“, puolimo grandyje atsivėrusias spragas bus bandoma užtaisyti naujais futbolininkais.

Pastaruosius kelis sezonus pastiprinimo ieškoję kaimyninėse šalyse, šįkart „Atlanto“ vadovai savo dėmesį nukreipė ir į Čekijoje gimusį bei dvigubą Olandijos ir Gvinėjos pilietybę turintį Abdoulą Karimą Syllą.

24-erių metų puolėjas jau dalyvavo pirmojoje komandos stovykloje Kipre ir mače prieš Belgrado „Crveną Zvezdą“ uždirbo baudinį, kurį realizavo Marius Papšys.

Legionierius savo karjerą pradėjo aukščiausioje Prancūzijos lygoje rungtyniaujančios „Montpellier“ komandos jaunimo komandoje, po metų buvo pakviestas prisijungti prie pagrindinės ekipos. Joje A.Sylla praleido vieną sezoną, tačiau įsitvirtinti nesugebėjo.

Ar futbolo mėgėjai galės išvysti šį puolėją rungtyniaujantį A lygoje, paaiškės jau artimiausiu metu, klubui baigus komandos komplektaciją.

eurofootball.lt logo

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą