„Brasserie Staverden“ terasa – geriausia Nyderlanduose

Gelderlando provincijoje,  Staverdene esanti „Brasserie Staverden“ terasa „Misset Horeca“ sudarytame geriausių terasų top šimtuke laimėjo pirmąją vietą. Žiuri „Brasserie Staverden“ gyrė dėl gražios terasos, šilto priėmimo bei entuziastingo personalo.

Staverdene esanti terasa yra padalinta į tris dalis. Pirmoji – centrinė, kurią žiuri apibūdino gražia, švaria, tvarkinga ir gerai išlaikyta. Centrinėje terasoje vietų užtektinai apie 120 žmonių, kuriems čia siūloma pasimėgauti kava, vynu ar valgiais. Antrojoje yra 50 vietų, įkurtų prieš pat seną povo narvą. O trečioji dalis yra ant vejos prieš didelę terasą. Ši sudaryta iš suoliukų bei kėdžių ir būna atidaryta vasaros metu.

„Brasserie Staverden“ yra elegantiška ir išsiskirianti savo prabanga, tačiau tuo pačiu be galo prieinama“, apibendrino žiuri.

Antroji vieta buvo skirta „De Werf“ įsikūrusiam Veere, Zeelande. O trečioji – Roterdame esančiam „The Harbour Club“.

Sudarant šį reitingą, buvo vertinama 400 terasų. Groningenas tapo vienintele Nyderlandų provincija, kurios terasa nepakliuvo į top šimtuką. O Gelderlando ir Noord-Hollando – dažniausiai įvardintos (kiekviena šiame sąraše turinti po 17 terasų).

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą