Dramatiška operacija: sulaikyti du įtariamieji ir Vokietijoje vogtas BMW

untitled1_3_1

Kauno apskrities viešosios ir kriminalinės policijos padaliniai bei pasieniečių sraigtasparnis po persekiojimo sulaikė Vokietijoje vogtu automobiliu važiavusius įtariamuosius.

Operacija vyko balandžio 24 dieną. Kauno policijos pareigūnai su įkalčiais sulaikė du Tauragės gyventojus. 24 metų vyras ir 17-metis važiavo prieš parą Vokietijoje pavogtu 2010 metų laidos automobiliu „BMW 530“.

Iš pradžių uniformuoti Patrulių rinktinės pareigūnai kelyje A1, Vilniaus kryptimi, Kaišiadorių rajone, ties Grabuciškių kaimu, stabdė šį BMW. Tačiau vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams ir padidinęs greitį, keldamas pavojų sau bei kitiems eismo dalyviams, nuvažiavo. Persekiojant automobilį, pastarojo greitis vietomis viršijo 230 kilometrų per valandą.

Siekiant išvengti sunkių padarinių, į pagalbą buvo pasitelkti kolegos iš Kaišiadorių, kurie kelyje A1, ties Antakalnio kaimu, gero matomumo atkarpoje (kad transporto priemonių vairuotojai iš toli pastebėtų susidarančią spūstį ir galėtų tinkamai reaguoti), įsijungę specialiuosius šviesos signalus, sulėtino automobilių srauto greitį.

Automobilio BMW vairuotojui taip pat neliko nieko kito, kaip tik sumažinti greitį, nors pastarasis įnirtingai, iš visų pusių stengėsi prasibrauti pro susidariusią spūstį. Čia bėglį prisivijo jį persekioję kriminalinės ir viešosios policijos pareigūnai, kurie pribėgę prie automobilio reikalavo sustabdyti transporto priemonę.

Bėgliui nepaklusus ir nevykdant teisėtų policijos reikalavimų, pareigūnai buvo priversti panaudoti tarnybinius ginklus. Tačiau ir tai vairotojo nesulaikė, peršautomis padangomis automobilis nuvažiavo, vėliau išsuko iš greitkelio.

Kaišiadorių rajone, Bublių kaime, vyrai paliko vogtą automobilį ir pasileido bėgti pievomis.

Tuo metu pasieniečių sraigtasparnis skrido ieškoti dingusio žmogaus. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas spaudai Giedrius Mišutis BNS sakė, kad atsitiktinai sutapo, kad tuo metu pasieniečių sraigtasparnis žvalgė vietovę, kurioje dirbo policija. Buvo nuspręsta tuo pačiu padėti bėglių ieškantiems pareigūnams.

Tamsiu paros metu iš pasieniečių sraigtasparnio buvo šviečiama galingu prožektoriumi ir nustatoma bėglių judėjimo kryptis. Apie 21.15 val. įtariamieji buvo sulaikyti.

24 metų vyras anksčiau ne kartą teistas, nepilnametis taip pat gerai žinomas teisėsaugai. Abu įtariamieji buvo uždaryti į areštinę.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo bei pasipriešinimo policijai.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/dramatiska-operacija-sulaikyti-du-itariamieji-ir-vokietijoje-vogtas-bmw-748011#ixzz47rERPhQc

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą