Įdarbinimo agentūros Nyderlanduose

Ieškote darbo Nyderlanduose? Darbo paieška neina kaip iš pypkės? Galbūt turėtumėte pasvarstyti kreiptis į įdarbinimo agentūrą, kad padidėtų jūsų šansai susirasti darbą.

Unikali padėtis

Nyderlandų įdarbinimo agentūrų padėtis darbo rinkoje yra unikali Europoje. Visos įdarbinimo agentūros kartu sudaro vieną iš didžiausių darbdavių Nyderlanduose.

Šiuo atveju neturimi omenyje „maži darbeliai“. Maždaug 40 procentų laikinų darbuotojų pasilieka dirbti ilgiau nei metus, vidutiniškai per savaitę dirbdami 30 valandų.

Kodėl tiek daug  įmonių Nyderlanduose bendradarbiauja su įdarbinimo agentūromis?

Iš vienos pusės, daug darbdavių teikia pirmenybę lanksčioms laikinoms darbo sutartims. Norėdami sudaryti nuolatinio darbo sutartis, darbdaviai ir darbuotojai gali sudaryti daugiausia tris terminuotas sutartis. Iš viso sutarčių trukmė negali viršyti 24 mėnesių.

Jei dirbate agentūrai, kuri yra ABU (Algemene Bond Uitzendondernemingen) narė, dirbsite laikydamiesi Flexwet taisyklių ir nurodymų. Tai reiškia, kad dirbsite pagal fazių sistemą:

  • Pirma fazė: jokios sutarties, bet susitarimas dėl 78 darbo savaičių.
  • Antra fazė: sutartis daugiausia 6 fiksuotiems periodams, kurių trukmė – iš viso 4 metai.
  • Trečia fazė: neterminuota sutartis su įdarbinimo agentūra.

Tiems, kuriems patinka matematika: kaip matote, pirmos ir antros fazės bendra trukmė yra 5,5 metų. Tai reiškia, kad galite dirbti 3,5 metus ilgiau su lanksčiomis sutartimis tada, kai jus įdarbina įdarbinimo agentūra, o ne įprastas darbavys. Taigi įdarbinimo agentūros Nyderlanduose turi išskirtinę padėtį darbo rinkoje. Dėl šios priežasties jos – geri verslo partneriai tiek olandiškoms, tiek tarptautinėms kompanijoms.

Įsitikinkite, kad susisiekėte su patikima agentūra

Patikimiausios kompanijos yra federacijų nariai, pavyzdžiui, federacijos ABU. Ši federacija pagrindinė privačių įdarbinimo agentūrų atstovė Nyderlanduose nuo 1961-ųjų. Sulaukę įdarbinimo agentūros pagalbos, pasieksite didžiulį įmonių tinklą. Taigi nebijokite tirti Nyderlandų darbo rinkos su įdarbinimo agentūra!

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą