Jaunasis Klaipėdos talentas – į Olandiją

foto: bcneptunas.lt

21-erių klaipėdietis Arūnas Mikalauskas, pastaruosius ketverius metus rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“ ekipose, nusprendė išbandyti legionieriaus duonos – keliasi į Leuvardeno „Aris“ (Olandija) komandą.

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinis gali pasigirti savo trofėjų kolekcijoje turintis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionų titulą (2018 metais) ir du Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius (2018 ir 2019 metais).

„Klausiate, kodėl nusprendžiau išvykti į Olandiją, o ne likti Klaipėdoje? Olandijos ekipos treneris rodė didelį dėmesį ir pamąsčiau, kad man bus gera proga išvykti ir save išbandyti legionieriaus vaidmenyje. Pagrindinis motyvas – noras kuo daugiau žaisti, o ne sėdėti ant suolelio. Iš Olandijos yra galimybių išplaukti ir į Vokietijos ar Belgijos krepšinio vandenis“, – „Vakarų ekspresui“ sakė A. Mikalauskas.

Klaipėdiečio Leuvardeno „Aris“ ekipa rungtyniaus aukščiausios Olandijos krepšinio lygos čempionate.

„Apie naująją komandą pernelyg daug nežinau. Olandijoje turiu būti iki rugpjūčio 30 dienos. Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir aikštėje gausiu daug laiko pasireikšti“, – pabrėžė A. Mikalauskas.

Pastaraisiais metais „Neptūno“ gretose jis atliko epizodinį vaidmenį – LKL čempionate, per aikštėje praleistas vidutiniškai 8 minutes, pelnydavo po 1,9 taško, atkovodavo 1,2 kamuolio ir rinkdavo 2,2 naudingumo balo.

„Žinoma, kad gaila palikti gimtąją Klaipėdą, tačiau esu dar jaunas – visada galiu grįžti. Reikia žvelgti į priekį ir mąstyti apie karjeros perspektyvas“, – sakė 21-erių krepšininkas.

Ve.lt

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą