Savo būstine po „Brexito“ renkasi Amsterdamą didžiausia Europoje vertybinių popierių biržos bendrovė

Amerikietiška vertybinių popierių biržos bendrovė „Cboe Global Markets“, didžiausia vertybinių popierių biržos bendrovė Europoje, planuoja persikelti į Amsterdamą. Jungtinei Karalystei paliekant Europos Sąjungą, „Cboe“ turi perkelti savo pagrindinę buveinę, kad galėtų tarnauti europiečių rinkai. Apie tai bendrovė paskelbė pranešime spaudai, kaip rašoma „NU.nl“.

„Cboe“ kreipėsi dėl patvirtinimo į Nyderlandų finansų rinkos instituciją AFM. Markas Hemslis, „Cboe Europe“ generalinis direktorius, pavadino Amsterdamą „fantastiška vieta įsteigti mūsų Europos Sąjungos kontorą“. Jis paminėjo bendrovės  gerus santykius su olandų įmonėmis AFM ir DNB. Biuras Londone toliau dirbs, teikdamas paslaugas JK rinkai.

Amsterdamas – populiari vieta tarp bendrovių, ieškančių naujos bazės Europoje po „Brexito“. Finansinių paslaugų tiekėjai „Tradeweb Markets“, „Radix Trading“ ir „Hard Eight Trading“ jau pasirinko Amsterdamą savo pagrindine būstine. Taip pat šį žingsnį jau žengė „European Medicinos Agency“ ir japonų bankas MUFG. „Unilever“ pagrindinė būstinė bus įkurta Roterdame.

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, , ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą