Rankas į viršų kėlusi lietuvė apsijuokė – supainiojo finišo liniją ir išleido pergalę

STOPKADRAS

STOPKADRAS

19-ą kartą Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkių lenktynėse “Trophee d’Or Feminin” antrąją vietą trečiajame etape užėmė “Inpa Sottoli Giusfredi” komandos narė Daiva Tušlaitė, finišavusi kartu su etapo nugalėtoja belge Anisha Vekemans.

Penkiolikta šiame etape buvo Gabrielė Jankutė, o trečioji Lietuvos atstovė – Rasa Leleivytė (“Aromitalia-Vaiano”) – užėmė 20-ą vietą.

Pastarosios dvi Lietuvos dviratininkės 88,5 km etapo lyderėms finiše pralaimėjo 21 sekundę:

1.  Anisha Vekemans (Belgija)     2 val. 20 min. 44 sek.
2.  Daiva Tušlaitė                      tas pats laikas
3.  Lara Vieceli (Italija)              atsiliko 3 sek.
114.Liliana Jesus (Portugalija)              27:34

Po prologo bei trijų etapų D. Tušlaitė lenktynių bendrojoje įskaitoje pakilo į 11-ą vietą, R. Leleivytė – 37-a, o G. Jankutė – 91-oje pozicijoje: