Kaip susirasti draugių olandžių?

Kaip susirasti draugų Nyderlanduose (tiksliau – geriausią draugę)

Gal neseniai persikėlėte į Nyderlandus, jaučiatės vieniša ir ieškote naujos geriausios draugės? Ko nors, su kuo galėtumėte juoktis, kvailioti ir krėsti išdaigas? Ko nors, su kuo galėtumėte šnekėti tiek apie keistus, tiek apie nuostabius dalykus? Tuomet galite susirasti draugę olandę, kuri tikrai turės visas šias savybes!

Gali būti, kad jaučiatės įbaugintos olandžių, nes atrodo, kad jos labai rimtos, daug pasiekusios moterys. Tikriausiai jos turi fantastišką karjerą, nuosavus namus ir kažkodėl netgi primena Nuostabiąją moterį. Galbūt taip ir yra, bet neleiskite tam jūsų sustabdyti! Besivadovaudamos keliais patarimais, galite lengvai susidraugauti su viena iš šių aukštaūgių.

Tikėtina, kad galbūt jau girdėjote, jog neįmanoma patekti į olandžių draugių ratelį, nes jos labai susidraugavusios tarpusavyje. Tai gali būti dalis tiesos, bet nesijaudinkite – jums pavyks!

1. Laikykitės savo dienotvarkės.

Olandės puikiai tvarkosi su savo dienotvarke. Tai reiškia, kad, jeigu norite būti geriausiomis draugėmis, jūs taip pat turite puikiai tvarkytis su dienotvarke! Turite atsargiai planuoti, netgi keletą savaičių į priekį. Nevėluokite į susitikimus ir niekada neatšaukite susitikimo. Jūsų nauja geriausia draugė turės užimtą tvarkaraštį. Taigi turėsite pasistengti įsiterpti pasiūlydama keletą datų, kada galite susitikti. Jeigu pasiūlysite kelias datas, tikėtina, kad tikrai galėsite susitikti.

2. Nepersistenkite su apranga.

Olandėms nereikia persistengti su apranga, kad jaustųsi pasitikinčios savimi – jos yra natūraliai gražios.

Pastebėsite, kad jūsų nauja geriausia draugė jaučiasi gerai vilkėdama paprastas kelnes ir sportbačius, taip pat jai užtenka labai nedaug makiažo. Reikia pabrėžti natūralų grožį! Aukštakulnius avėti bet kuriuo atveju netinka dėl tų akmenuotų gatvių. Nepersistenkite, tiesiog būkite natūrali!

3. Domėkitės sportu.

Olandėms labai patinka išlaikyti gerą fizinį pasirengimą. Tai joms labai svarbu ir jos randa laiko tam, kad išlaikytų gerą formą. Tai reiškia, kad jos mėgsta šnekėti apie tai, kokiu sportu užsiiminėja. Jos neretai aptarinėja tai prie kavos ar pietų metu. Svarbu, kad gebėtumėte įsitraukti į tokį pokalbį, todėl pasidomėkite tuo. Įsitraukite į naujausias sporto tendencijas. Joga parke, boot camp… nesvarbu, kas tai, bet domėkitės!

Tik prisiminkite, kad važinėjimas dviračiu nėra laikomas sportu – tai olandų būdas patekti iš vienos vietos į kitą!

4. Būkite nepriklausoma.

Olandės yra labai nepriklausomos. Jūs irgi būkite tokia! Olandė gali nueiti į kiną viena ir jai nereikia vyro, kad susitaisytų dviratį, ji gali tai padaryti pati. Neužkraukite savo naujos geriausios draugės problemomis, ji tam neturi laiko. Ji užsiėmusi – ji siekia svarbių dalykų ir lanko įvairias vietas. Turite gebėti stovėti ant savo dviejų kojų, jei norite, kad viena iš šių stiprių moterų būtų jūsų geriausia draugė.

5. Būkite atvira – pasimokykite olandų atvirumo.

Olandė geriausia draugė, be abejo, jums sakys viską tiesiai šviesiai. Taigi pasiruoškite ir priimkite šį sąžiningumą kaip karštą vasaros dieną! Jums nereikia jaudintis, kad ji kažką šnekės apie jus už nugaros, nes ji jums tai pasakys tiesiai šviesiai. Jei elgsitės kaip nevykėlė, ji jums pasakys! Jei jums reikės gerai pliaukštelėti per veidą, ji tikriausiai tai padarys! Neužmirškite ir pati būkite atvira – ji jumis pasitiki!

Laima Jancaitė | OlandijosLietuviai.lt

 

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą