Keturi geriausi miesto paplūdimiai

Europos miestuose – nauja mada: miesto paplūdimiai. Pasimėgavus beprotišku miesto gyvenimu, šie „paplūdimiai“ – puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe nekeliaujant toli prie jūros. Šiame straipsnyje pateikiami geriausi miesto paplūdimiai Olandijoje.

Miesto paplūdimyje galite praleisti nuostabią dieną. Vasarišku oru, besimėgaujant įvairiais skanėstais ir gėrimais, šios vietos mėgstamiausios! Keletas didžiųjų miestų Olandijoje gali pasigirti miesto paplūdimiais.

  1. Amsterdamas: Strandzuid

Mėgaukitės saule prašmatniai!

Šis prabangus paplūdimys siūlo 2000 kvadratų linksmybes tiems, kurie mėgsta drybsoti, gerus kokteilius ir puikų maistą. Atsipalaiduokite ant kušetės arba varžykitės žaisdami paplūdimio tinklinį. Deja, Strandzuid paplūdimyje negalima maudytis, todėl ši vieta – pagrindinė, trokštantiems pasimėgauti saule!

Adresas: Strandzuid, Europaplein 22, Amsterdamas.

  1. Amsterdamas: Strand West

Labiausiai atpalaiduojantis paplūdimys Amsterdame.

Besimėgaujant upės vaizdu ir atpalaiduojančia atmosfera, tai – tobulas paplūdimys, jei norite pailsėti nerūpestingoje aplinkoje. Čia rasite hamakų ir pagalvėlių atsisėsti, būsite apsupti kitokiais žmonėmis, kurių dauguma – studentai. Aukštos kokybės didžėjus groja tiems, kurie dievina šokius.

Adresas: Strand West. Stavangerweg 900, Amsterdamas.

  1. Amsterdamas: IJburg paplūdimys

Tai Amsterdamo miesto paplūdimys tiems, kuriems patinka plaukioti natūraliame vandenyje.

Hipiška nuotaika, pritraukianti jaunas šeimas ir meniškus vietinius iš Amsterdamo. Čia visuomet rasite geros muzikos ir atvirą ugnį.

Adresas: Strand IJburg, Muiderlaan 1001, Amsterdamas.

  1. Utrechtas: Strand Oog in Al

Miesto paplūdimys su uždara poilsio zona.

Utrechto pagrindinis miesto paplūdimys yra šiauriausioje Oog in Al vietoje, kur Amsterdamo Reino kanalas ir Merwedekanaal susilieja. Praleiskite savo dieną besilepindami saulėje ir besimėgaudami nuostabiu maistu ir gėrimais. Kadangi šis paplūdimys turi ir uždarą poilsio zoną, galima mėgautis paplūdimiu ir tada, kai lyja.

Adresas: Strand Oog in Al, Kanaalweg 196, Utrechtas.

OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą