Pamirškit Italiją, geriausi Europoje ledai – mažame Olandijos miestelyje

Erikas Kuiperis dirbantis ledainėje „De IJskuip“ Denekampe – geriausias ledų gaminotojas visoje Europoje. Jam šis titulas buvo suteiktas šią savaitę Bolonijoje vykusiame geriausių ledų konkurse „Gelato World Tour 2017“. „Mes iš komisijos gavome visus dešimtukus“, džiūgavo vyras.

Kuiperio šedevras laimėjęs šį titulą – „medaus, jogurto ir aviečių ledai“ su graikiniais riešutais, šviežiu medumi ir avietėmis. „Pats nuostabiausias dalykas yra tas, kad mes viską stengiames padaryti kuo gryniau ir ekologiškiau, kiek tik tai yra įmanoma. Graikiniai riešutai yra iš mūsų sodo, avietės iš kaimynų, medus iš kaimynystėje laikomų bičių, o pienas atkeliauja iš mūsų pačių laikomų Jersey veislės karvių“, ledų gamybos subtilybėmis dalinosi laimėtojas.

„Kai mūsų ledų paragavo geriausi Italijoje ledų gamintojai, jie ėmė šaukti „bellissimo, bellissimo!“ Žiuri man pasakė: „nieko nekeisk, viską palik taip, kaip yra“, pasakojo Kuiperis.

Faktas, kad geriausi Europoje ledai yra gaminami Denekampo ledainėje neliko nepastebėtas. „Nuo tada, kai grįžome atgal į Nyderlandus, nuo durų nusidriekė didžiulė eilė. Pastarąją naktį į pagalbą atėjo papildomi darbuotojai ir ledus gaminome iki pat vidurnakčio. Šiandien, ko gero, vėl būsime užimti“, sakė Kuiperis.

Kadangi Kuiperis laimėjo Europos titulą, spalio mėnesį Rimini mieste jis kausis dėl pasaulio čempiono vardo.

 

 

Justina Tumaitė | OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą