Top 10 generalinių direktorių Nyderlanduose

Nyderlanduose dirbantiems žmonėms darbo pasirinkimas yra didelis: čia gausu tiek tarptautinių, tiek olandiškų kompanijų, kurių darbuotojai giria kompanijos generalinį direktorių, darbo kultūrą, savo darbą ir darbdavį. Vis dėlto, remiantis nauju Glassdoor tyrimu, 10 Nyderlandų kompanijų išsiskiria turėdamos ypač gerus generalinius direktorius.

Generalinių direktorių tyrimas Nyderlanduose

Tam, kad būtų sudarytas generalinių direktorių Nyderlanduose top 10, Glaasdoor išanalizavo darbuotojų atsiliepimus. Šiuose atsiliepimuose atsispindėjo daug faktorių, susijusių su darbuotojų darbu, įskaitant ir požiūrį apie tai, kaip jų generaliniam direktoriui sekasi vadovauti.

Verslai, sudarantys Nyderlandų top 10, gavo po bent 40 atsiliepimų iš darbuotojų iki 2018 m. gegužės 17 d. Remiantis Glassdoor Economic Research tyrimu, generalinis direktorius yra labai susijęs su gera įmonės kultūra. Taip pat nustatyta, kad yra tiesioginis ryšys tarp to, kaip darbuotojai priima generalinį direktorių ir tarp verslo finansinių pasiekimų.

Top 10 generalinių direktorių Nyderlanduose

Remiantis Glaasdoor tyrimu, nustatyti šie top 10 generalinių direktorių ir kompanijos, kuriose jie dirba:

  1. KLM – Pieter Elbers
  2. TOPdesk – Wolter Smit
  3. TravelBird – Steven Klooster
  4. Cisco Systems – Chuck Robbins
  5. NIKE – Mark G. Parker
  6. Heineken – Jean-François van Boxmeer
  7. Microsoft – Satya Nadella
  8. HEMA – Tjeerd Jegen
  9. Coolblue – Pieter Zwart
  10. Unilever – Paul Polman

Iš šio top 10 KLM, TOPdesk ir TravelBird buvo 100 % įvertintos teigiamai. Cisco Systems ir NIKE teigiamai įvertintos 99 %, Heineken – 98 %, o Microsoft ir HEMA – 97 %. Coolblue buvo teigiamai įvertinta 96 %, o Unilever, paskutinis numeris, – 95 %.

OlandijosLietuviai.lt

Komentarai

, ,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą