Kiek kainuoja rekuperacinė sistema?

Apie rekuperatorius galima išgirsti labai daug mitų. Bene dažniausias yra tai, kad jie labai brangūs. Na, ir kad dažniausiai tinkami tik naujos statybos namuose. Nors abu šiuos mitus gali greitai paneigti asmenys, kurie jau ne vienerius metus džiaugiasi tyru namų oru ir tuo pačiu kur kas didesne patalpų gaiva, tačiau dažnai tik po detalaus tyrimo bei smulkmenų vertinimo galima pamatyti, kad rekuperatoriai – keičia gyvenimus.

Pasiūla yra labai plati 

Įrangos kaina kinta priklausomai nuo daugelio aspektų. Pavyzdžiui, Blauberg mini rekuperatoriai kainuoja pigiau, kadangi jie veikia ne taip našiai, tinka mažesnio ploto patalpoms. Galima rasti ir kur kas galingesnių, kurie yra efektyvesni, dėl to jų kaina yra pigesnė. Ir nors kaina neturėtų būti esminis aspektas, kuris “nusprendžia” dėl įrangos pasirinkimo, visgi, daugeliui ji yra svarbi. Su kainomis galite detaliau susipažinti Namams24 prekybos vietoje.

Rinkitės gerą kokybę

Pirmiausia reikia suprasti, kad bene pats geriausias bandymas sutaupyti yra pirkti geros kokybės rekuperatorius. Tuomet jie Jums tarnaus ilgai, funkcionaliai ir dažniausiai jau po kelerių metų atsipirks. Atminkite, kad rekuperatoriai ne tik vėdina patalpas, tačiau ir padeda sutaupyti nemažai investicijų, kurios yra skirtos šildymui. Skaičiuojama, kad galima sutaupyti net iki 50 procentų, tad tai yra labai ženklus pokytis, kurios greta žemesnių kainų džiugins ir gaivesniu oru.

Bus tokių, kurie siūlo įsigyti pigiau

Pradėjus ieškoti rekuperatorių galite pamatyti, kokia yra tam tikro įrenginio rinkos kaina. Tai dažniausiai padeda apibrėžti ribas, kurių reikia laikytis. Visgi, skelbimų puslapiuose taip pat galima pamatyti įrangas, kurios kainuoja kur kas pigiau. Labai dažnai mažesnė kaina reiškia, kad kokybė bus ne tokia gera. O gal tai rodo, kad prekiaujama įranga nelegaliai? Tikrai taip gali būti. Kai kurie parduoda žinomų gaminių perdirbinius. Tokiu atveju Blauberg logo gali būti ant sistemos, tačiau tai padirbinys, kuris ne tik neveikia našiai, tačiau ir tarnauja labai trumpai.

Tarkitės su specialistais

Tiek dėl kainų, tiek dėl kitų niuansų, kurie lemia Jums labiausiai tinkamos sistemos pasirinkimą, visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į visus Jums kylančius klausimus. Labai patogu, kai greta būsto charakteristikų taip pat yra nurodomi kainos rėžiai, kurie atitinka Jūsų galimybes. Tuomet pagal jas specialistai padeda rasti ir tinkamiausią rekuperatorių, gali pasirūpinti ir jo montavimo darbais. Klientui dėl nieko nereikia sukti galvos, tik laukti, kol jo gyvenimo kokybė bus kur kas  geresnė. O tai yra pajuntama gana greitai.

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą