Kaip naujausi Olandijos pajamų mokesčio įstatymų pakeitimai įtakos darbuotojus iš užsienio

tell_a_friend_background2

Ne paslaptis, jog Olandijos mokesčių teisės aktai yra sudėtingi ir sunkiai suprantami, ypač jei esate darbuotojas užsienietis. Todėl mes paprašėme Taxback.com mokesčių specialistų nušviesti naujausius Olandijos mokesčių procesų pakeitimus ir tai, kaip jie gali paveikti tarptautinių darbuotojų situaciją šalyje.

Rezidencinio statuso taikymas

Iki 2015 m. sausio 1 d. tarptautiniai darbuotojai, gyvenantys Olandijoje tik dalį metų, galėjo pasirinkti Olandijos rezidento mokesčių mokėtojo statusą, kuris leido jiems naudotis tam tikrais mokesčių  atskaitymais, kreditais ir kitomis lengvatomis.

2015 m pradžioje Olandijos mokesčių institucijos pranešė apie didelius gyventojų pajamų apmokestinimo tvarkos pakeitimus.

Jie nurodė 3 sąlygas, kurias turi atitikti užsienio darbuotojai, kad turėtų teisę kreiptis dėl didesnių mokesčių kreditų ir išlaidų, kurios sudaro grąžinamąją mokesčių išmoką.

Kad įgyti teisę gauti mokesčių lengvatas ir kreditus, jūs turite:

  1. kitą dalį metų gyventi ES šalyje, Lichtenšteine, Norvegijoje, Islandijoje, Šveicarijoje, Bonero saloje, Sankt Eustatijuje arba Saboje.
  2. ne mažiau kaip 90% jūsų pajamų turi būti iš Olandijos
  3. galėti pateikti savo gyvenamosios vietos šalyje mokesčių institucijų išduotą pažymą apie fizinio asmens pajamas

Jei atsakymas į aukščiau esančius teiginius yra taip, jums gali priklausyti mokesčių grąžinimas ir, norint kreiptis dėl grąžinamų mokesčių išmokos, jums reikės paruošti ir pateikti mokesčių deklaraciją.

Pažymos apie fizinio asmens pajamas pateikimas

Jei Olandijoje gyvenote tik dalį metų ir likusią praleidote kitoje šalyje, kartu su savo mokesčių deklaraciją turėtumėte pateikti pažymą apie fizinio asmens pajamas. Forma turi būti tinkamai užpildyta, taip pat pasirašyta ir patvirtinta mokesčių institucijų toje šalyje, kur praleidote likusią metų dalį, antspaudu.

Kaip Taxback.com gali jums padėti?

Jei visa tai atrodo per daug sudėtinga, jūs galite kreiptis į įgaliotą mokesčių agentūrą, tokią, kaip Taxback.com, kuri pasirūpins jūsų mokesčių reikalais.

Taxback.com mokesčių ekspertų komanda turi daugiau kaip 19 metų patirtį mokesčių grąžinimo srityje ir žino visas jūsų mokestinę poziciją Olandijoje liečiančias procedūras. Jie patikrins jūsų rezidencinį statusą ir peržiūrės jūsų individualias aplinkybes, užtikrinant, kad bus išieškota viskas, kas jums priklauso.

Registruokitės čia ir specialistai pateiks jums NEMOKAMĄ, neįpareigojantį grąžinamos mokesčių sumos įvertinimą. Jie komunikuos su mokesčių inspekcija jūsų vardu ir užtikrins, jog turite tinkamus dokumentus pateikti savo mokesčių deklaraciją ir susigrąžinti bet kokius Olandijoje permokėtus mokesčius.

Komentarai

,
Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą