“Lidl” atidarymas: bananai tikrai pigūs

13332846_10205836254777870_414366906895852343_n

Ketvirtadienį 8 val. ryto uostamiestyje atidaryta pirmoji Vokietijos “Lidl” tinklo parduotuvė. Norėdami patekti į ją, žmonės stovėjo nemažoje eilėje. Daugiausia tarp jų pensininkų ir namų šeimininkių. Žinoma, pirmasis pirkėjas buvo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, oficialiai pasižadėjęs lankytis šioje parduotuvėje.

Buvo perkirpta simbolinė atidarymo juostelė. Parduotuvės kieme vyko viktorina, kurios metu buvo galima laimėti net tris krepšinio kamuolius su garsaus Lietuvos krepšininko Arvydo Sabonio parašu, kitokių prizų. “Lidl”, išdygusioje visai šalia didžiosios “Norfos” parduotuvės, dirba 20 žmonių kolektyvas.

Pirmieji išėjusieji iš naujojo prekybos centro, pranešė žinią, kad bananai tikrai pigiau – jų kilogramas kainuoja 66 euro centus.

Kalbinti žmonės parduotuvę ir jos prekių asortimentą vertino gana atsargiai. Ne vienas sakė, kad pirmomis dienomis verta pirkti, nes tai akcija ir daug kas kainuoja pigiau, ir žadėjo pasižiūrėti, kas bus po mėnesio. Buvo perkama ir kava (250 g. vokiškos kavos – 1,39 euro), ir grąžtai, kuriems buvo taikomos nuolaidos, ir kitos prekės. Pirmosioms pirkėjoms prekybininkai dovanojo po rožę, stovinčiuosius eilėje vaišino kava ir gardžiomis spurgomis.

Eilė norinčiųjų patekti į naują parduotuvę nemažėjo. Kalbinti joje stovintys žmonės abejojo ar verta stovėti, bet nesiryžo išeiti. Viena ponia sakė, kad jos vaikai gyvena Vokietijoje ir sakę, kad “Lidl” esanti viena populiariausių parduotuvių toje šalyje. Tokių prekių, kokias siūlo ši parduotuvė, esą Lietuvoje nėra. Tačiau moteris per langus pažiūrėjusi ir mačiusi, kad prekės tokios pačios, kaip ir kitose parduotuvėse. Žinoma, bananai, visur bananai.

ve.lt Dalia BIKAUSKAITĖ

Komentarai

Gaukite mūsų naujienlaiškį

Įveskite savo el. pašto adresą